Lepper przy Kominku - Unigroup zaprasza na nowy videocast

Kominek, jeden z najpopularniejszych polskich blogerów, startuje z nowym programem "Kominek in TV". Gościem pierwszego odcinka show będzie Andrzej Lepper - przewodniczący Samoobrony i kandydat na prezydenta RP.

Kominek, którego blogi odwiedza miesięcznie blisko 200 tys. internautów, słynie z dość kontrowersyjnych poglądów. Teraz będzie je konfrontował ze znanymi postaciami polskiego życia publicznego. "Kominek in TV" to program, w którym widzowie zobaczą wywiady przeprowadzane przez blogera z politykami, ludźmi mediów, celebrytami. Każdy odcinek zostanie uzupełniony o nagrane w studiu komentarze Kominka podsumowujące rozmowę z gościem.

 

W pierwszym odcinku na pytania dotyczące obecnej sytuacji politycznej, przyszłości Samoobrony, programu wyborczego, a także współpracy z Jarosławem Kaczyńskim i Piotrem Tymochowiczem odpowiadał jeden z najbarwniejszych kandydatów na prezydenta RP - Andrzej Lepper .

 

- Kominek to postać niezwykle medialna. O pomyśle zrealizowania z nim projektu wideo myśleliśmy od dawna, dziwiąc się, że nikt do tej pory nie zaproponował mu podobnej współpracy. Jak się okazało, Kominek również miał plany związane z programem telewizyjnym i szybko przystąpiliśmy do pracy - mówi Katarzyna Kondziołka-Kudlek , dyrektor programowy warszawskiej agencji interaktywnej Unigroup.pl, która współprodukcje program.

 

Wcześniej firma wprowadziła na rynek videocast Rafała Agnieszczaka "Startup School. Jak to się k. robi", jest także operatorem telewizji internetowej Lookr.tv pod patronatem sieci Plus.

 

>> Obejrzyj inne materiały wideo Lookr.tv

Odcinki programu będą publikowane na blogu www.kominek.tv i hostowane na platformie wideo YouTube (kanał www.youtube.com/user/KominekINtv ). Kolejne części "Kominek in TV" mają początkowo pojawiać się co miesiąc. Premiera pierwszego przewidziana jest na 17 czerwca . Poniżej można obejrzeć zapowiedź:

 

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Lepper przy Kominku - Unigroup zaprasza na nowy videocast

 

Warto przeczytać też: