Wybrano finalistów konkursu Banku Millennium

Przez ponad osiem godzin 11-osobowe jury oglądało filmy nadesłane na konkurs Banku Millennium zorganizowany na YouTube. Jury pod przewodnictwem Grzegorza Kiszluka, redaktora naczelnego magazynu Brief, wyłoniło finałową piętnastkę uczestników. O tym, kto zostanie posiadaczem samochodu BMW i nagród pieniężnych, zdecydują internauci.

Zadaniem uczestników konkursu, który rozpoczął się 10 maja br., było przygotowanie internetowej reklamy konta internetowego oferowanego przez Bank Millennium. Do wygrania w konkursie są nagrody o łącznej wartości ponad 180 tysięcy złotych - w tym samochód BMW serii 1 Coupé oraz 4 nagrody pieniężne.

 

>> Czytaj też: Konkurs na nowe logo Ery rozstrzygnięty

Akcja Banku Millennium wywołała zaangażowanie uczestników i aktywność społeczności YouTube niespotykane dotychczas w branży finansowej i pod tym względem jest dotychczasowo najlepszą akcją konkursową przeprowadzoną na platformie YouTube w skali światowej w tej branży - przekonuje Adam Kwaśniewski , Head of Display & Agencies Google/YouTube. W ubiegłym tygodniu kanał www.youtube.com/180tysiecy uplasował się na pierwszym miejscu oglądalności kanałów serwisu YouTube w Polsce - dodaje.

 

Konkurs Banku Millennium W sumie nadeszły 384 prace konkursowe spełniające kryteria założone w regulaminie. Filmy zakwalifikowane do finału można obejrzeć na stronie www.youtube.com/180tysiecy . O wyłonieniu zwycięzcy, który zostanie posiadaczem samochodu, zdecydują w powszechnym głosowaniu internauci. Głosować można od 10 do 20 czerwca 2010 roku. Finaliści konkursu aktywnie promują swoje prace, zachęcając internautów do głosowania.

 

>> Czytaj też: Ruszył konkurs łazików marsjańskich - University Rover Challenge

Ogłoszenie wyników głosowania nastąpi do 22 czerwca, a lista zwycięzców zostanie opublikowana na stronie www.youtube.com/180tysiecy .

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Wybrano finalistów konkursu Banku Millennium

 

Warto przeczytać też: