Dodaj "e" do swojego biznesu - bezpłatne webinarium Comarch

W dniu 22 lipca 2010 r. od godziny 11:00 rozpocznie się webinarium dla przedsiębiorców poszukujących nowych kanałów sprzedaży, organizowane przez Comarch wraz z iComarch24 oraz specjalistami z zakresu e-commerce. Podczas internetowej konferencji "Dodaj "e" do swojego biznesu - skuteczna sprzedaż przez sklep internetowy" eksperci odpowiedzą na pytania: jak zaistnieć w sieci oraz wykorzystać jej ogromny potencjał do zarabiania.

Prezentacje poprowadzą konsultanci iComarch24 oraz eksperci z zakresu tworzenia sklepów internetowych. Przedstawią oni najważniejsze cechy, jakie powinien posiadać skuteczny e-sklep, możliwości jego bezpłatnej promocji, a także sposoby na zautomatyzowanie obsługi zamówień. Omówione zostaną również kwestie tworzenia odpowiedniej szaty graficznej oraz efektywne techniki pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

 

- Pojęcie handlu wchodzi w zupełnie nowy - elektroniczny wymiar. Prężnie rozwijający się internet powoduje dynamiczny wzrost rynku e-commerce, w szczególności sprzedaży poprzez sklepy internetowe. Dokonywanie zakupów w sieci cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Blisko 50 proc. e-klientów deklaruje, iż dokonuje zakupów przez internet przynajmniej kilka razy w roku, a jedna piąta z nich nawet kilka razy w miesiącu - mówi Paweł Regiec , Dyrektor Sprzedaży iComarch24.

 

Ogromny potencjał e-commerce , odpowiednia wiedza na temat dostępnych narzędzi sprzedaży internetowej oraz ich wykorzystania, brak znaczących barier rozpoczęcia działalności handlowej w internecie to kluczowe aspekty w osiągnięciu konkurencyjnej pozycji na tym rynku, a w efekcie wzrost wyników sprzedaży.

 

- Rynek e-commerce znajduje się w fazie dynamicznego rozwoju. Wszystko wskazuje na to, że tendencja ta będzie się nadal utrzymywać. Sukces w tej dziedzinie jest udziałem przedsiębiorców, którzy potrafią wykorzystać potęgę internetu w celu zaspokojenia potrzeb e-klienta - podkreśla Paweł Regiec.

 

Udział w konferencji jest bezpłatny i możliwy z każdego miejsca z dostępem do internetu. Aby na żywo uczestniczyć w webinarium, należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie:

 

DodajE.Comarch.pl

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Dodaj "e" do swojego biznesu - bezpłatne webinarium Comarch

 

Warto przeczytać też: