VW Scirocco za hasło promujące zakupy online

W nowym konkursie PayU nagrodą główną jest VW Scirocco. Z okazji swoich piątych urodzin firma działająca na rynku płatności elektronicznych zaprasza wszystkich do wymyślania haseł promujących zakupy w internecie.

Volkswagen Scirocco, którego nazwa zgodnie z tradycją Volkswagena została zainspirowana nazwą wiatru, to główna nagroda w ruszającym właśnie urodzinowym konkursie PayU S.A. Z okazji piątych urodzin Platnosci.pl pojawiają się promocje i konkursy z nagrodami.

 

>> Czytaj też: Ruszył konkurs łazików marsjańskich - University Rover Challenge

Konkurs z okazji piątych urodzin to nie tylko samochód. W każdym z jego 5 etapów można zdobyć wartościowe nagrody: 5 monitorów Samsung , 5 laptopów Dell, 5 konsoli PS3 Slim i 5 aparatów Nikon.

 

Należy dokonać dowolnej transakcji w sklepie lub w serwisie internetowym partnera konkursu, zgłosić transakcję za pośrednictwem strony internetoweplatnosci.pl i wymyślić hasło promujące zakupy w internecie z wykorzystaniem Platnosci.pl. W każdym z etapów najlepsze hasła zostaną nagrodzone, a na koniec autor najlepszej spośród wszystkich zgłoszonych propozycji otrzyma Volkswagena Scirocco.

 

- Dla PayU S.A. i serwisu Platnosci.pl piąte urodziny to ważny powód do świętowania i rozdawania prezentów naszym użytkownikom - mówi Maciej Szmigiel , manager Platnosci.pl. - Przez 5 lat obecności na rynku zdobyliśmy ponad 2 miliony klientów i staliśmy się liderem w branży. Wszystkim, którzy już płacą za naszym pośrednictwem, chcieliśmy podziękować za zaufanie, organizując konkurs z cennymi nagrodami. Mamy nadzieję, że zachęci on kolejne osoby do korzystania z naszego systemu - dodaje Szmigiel.

 

>> Czytaj też: Ruszył konkurs Fotoblog Roku 2010

Urodzinowy konkurs Platnosci .pl właśnie wystartował. Finałowy etap, potrwa od 2 do 8 sierpnia. Po jego zakończeniu do jednego z uczestników trafi nagroda główna - Volkswagen Scirocco. Formularz rejestracyjny, pełna lista sklepów partnerskich oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie www.internetoweplatnosci.pl

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

VW Scirocco za hasło promujące zakupy online

 

Warto przeczytać też: