WP zadba o darmowy internet na sopockim Molo

Już po raz szósty na sopockim Molo będzie można nieodpłatnie korzystać z internetu dzięki Wirtualnej Polsce. W tym roku portal współpracuje z Outdoor Cinema, patronując festiwalowi Orange Kino Letnie Sopot - Zakopane 2010.

Letnia Kawiarenka to już swego rodzaju wakacyjna, sopocka tradycja. Przez całą dobę i przez całe lato można za jej pośrednictwem korzystać z sieci bez jakichkolwiek opłat . Tym razem przyjemność jest podwójna - kawiarenka internetowa funkcjonuje w ramach Orange Kino Letnie, można więc na Molo oglądać film i korzystać z zasobów internetu.

 

>> Czytaj też: Pawlak: Darmowy internet bezprzewodowy w całej Polsce w ciągu 5 lat

- W Letniej Kawiarence można nie tylko zasiąść przed komputerem, ale też zapoznać się z repertuarem Kina na Molo. Można się też zrelaksować się w specjalnej strefie Xboxa - mówi Ewa Cięszka z Działu Marketingu Wirtualnej Polski, odpowiedzialna za projekt Letniej Kawiarenki. - W ubiegłych sezonach z Kawiarenki skorzystało kilkadziesiąt tysięcy osób, w to lato także liczymy na sukces frekwencyjny - dodaje.

 

W Sopocie od kliku lat działa też bezpłatna "Strefa Bezprzewodowego Internetu" Wirtualnej Polski. Obejmuje obszar od plaży i kas, zlokalizowanych przy wejściu na Molo, do Placu Konstytucji 3 Maja w górnej części ulicy Bohaterów Monte Cassino. Wystarczy usiąść z laptopem lub innym urządzeniem wyposażonym w Wi-Fi przy jednym z kawiarnianych stolików (czy na ławce na Molo) i za darmo korzystać z internetu.

 

Strefy funkcjonują również w innych miejscowościach turystycznych . We Władysławowie Strefa obejmuje obszar miejskiej promenady (Aleja Gwiazd Sportu), na Helu - port, okolice Urzędu Miasta oraz główny deptak, w Jastrzębiej Górze - ławeczki przy fontannie na Promenadzie Światowida, w Kuźnicy - Budynek Informacji Turystycznej i teren przy molo, a w Gdańsku ul. Piwną i zlokalizowane na niej kawiarniane ogródki.

 

>> Czytaj też: Jak zabezpieczyć domową sieć bezprzewodową

Letnia Kawiarenka na Molo w Sopocie będzie czynna do 31 sierpnia br. bezpłatnie przez całą dobę.

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

WP zadba o darmowy internet na sopockim Molo

 

Warto przeczytać też: