Mobilny Pekao SA już dostępny

Klienci Banku Pekao SA dostali do rąk nowe narzędzie - bankowość mobilną Pekao24, dzięki której operacje finansowe zrealizują korzystając z telefonu komórkowego.

Bankowość mobilna Pekao24 to serwis umożliwiający klientom indywidualnym dostęp do rachunku przez telefon lub urządzenie mobilne za pomocą przeglądarki internetowej.

 

>> Czytaj też: PekaoToken - nowe rozwiązania w bankowości elektronicznej

Klienci banku mogą teraz za pośrednictwem telefonu komórkowego przez całą dobę realizować operacje finansowe, które nie wymagają dodatkowego zatwierdzenia : przeglądać produkty i historię, realizować przelewy zdefiniowane, realizować przelewy z rachunku karty, spłacać kartę, otwierać E-lok@ty, doładowywać zdefiniowane wcześniej konto w telefonie, zapłacić za eFakturę, przeglądać rachunki funduszy inwestycyjnych.

 

- Serwis mobilny jest naturalnym etapem rozwoju bankowości elektronicznej. Telefony komórkowe posiadają coraz więcej funkcji, są wyposażone w coraz lepsze wyświetlacze, a użytkownicy coraz częściej korzystają z internetu przez telefon. Bankowość mobilna Pekao24 jest zatem odpowiedzią na zmieniający się styl życia i postęp technologiczny - mówi Rafał Witczak , dyrektor w Departamencie Bankowości Elektronicznej Banku Pekao SA.

 

Mobina wersja Pekao24 na iPhone Jak podkreślają twórcy, grafika systemu została ograniczona do minimum przy jednoczesnym zachowaniu przyjaznego wyglądu portalu. Główne menu serwisu mobilnego podzielone zostało na takie same sekcje tematyczne, jakie dostępne są w serwisie internetowym. Dodana została nowa sekcja "Kontakt", która umożliwia zamówienie rozmowy z konsultantem banku poprzez formularz kontaktowy.

 

Korzystanie z bankowości mobilnej Pekao24 jest bezpłatne . Opłaty za operacje finansowe są takie same, jak za operacje zlecane w serwisie internetowym Pekao24.

 

>> Czytaj też: Pekao wprowadza bezpłatne konta internetowe dla MŚP

Do swojego konta klient loguje się tak, jak do serwisu internetowego Pekao24 - loginem i hasłem maskowanym. Wystarczy uruchomić przeglądarkę internetową w telefonie komórkowym i wpisać adres m.pekao24.pl

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Mobilny Pekao SA już dostępny

 

Warto przeczytać też: