Udany debiut Stopklatki na NewConnect

12 lipca Stopklatka SA zadebiutowała na rynku NewConnect. Kurs praw do akcji Stopklatki wzrósł podczas otwarcia o 19,56 proc. do 4,89 zł. Stopklatka jest 36. spółką, która powiększyła grono przedsiębiorstw rynku NC w 2010 roku.

Do obrotu wprowadzonych zostało 193.045 praw do akcji serii B spółki . Cena emisyjna wynosiła 4,09 zł. Łącznie spółka pozyskała w ofercie blisko 800 tys. zł , a środki te zostaną przeznaczone na rozbudowę funkcjonalności społecznościowych i rekomendacyjnych portalu Stopklatka.pl, co ma się przyczynić do dynamicznego wzrostu przychodów z reklamy. Ponadto spółka chce wprowadzić nową usługę VoD.

 

- Czeka nas fantastyczna przyszłość, mamy wielu przyjaciół, wielu sprzyjających ludzi, na każdym kroku przekonujemy się, że wszyscy chcą nam pomagać. Tworzymy wspólny sukces i mamy za co dziękować - podsumował debiut na parkiecie alternatywnego rynku NewConnect Prezes Zarządu Stopklatka SA Adam Bortnik .

 

>> Czytaj też: Stopklatka debiutuje na NewConnect

Stopklatka SA w ostatnim czasie zanotowała dwa ważne wydarzenia: weszła na giełdę, pozyskując kapitał od inwestorów giełdowych, oraz zmieniła inwestora strategicznego. Był to czas intensywnych zmian i prac dla Stopklatki, ale jesteśmy bardzo zadowoleni, że wszystko tak się zgrało w czasie - skomentował Adam Bortnik .

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Udany debiut Stopklatki na NewConnect

 

Warto przeczytać też: