Orange Freedom: szybsze opcje i niższe ceny

Z dwóch szybszych opcji stacjonarnego dostępu do internetu (10 i 20 Mbps) mogą korzystać klienci Orange. Jednocześnie operator obniża ceny opcji 2 i 6 Mbps.

Pierwsza z nowych opcji - 10 Mbps - kosztuje 76 zł miesięcznie przy umowie na 12 miesięcy i 71 zł przy umowie na 24 miesiące. Za 20 Mbps trzeba płacić 84 zł miesięcznie (umowa na rok) lub 79 zł (umowa na 2 lata).

 

Jednocześnie Orange obniżył ceny opcji 6 Mbps z 94 zł na 68 zł (w umowie na 12 m-cy) oraz z 89 zł na 79 zł (w umowie na 24 m-ce). Spada też cena opcji 2 Mbps, analogicznie z 64 zł na 59 zł oraz z 59 zł na 54 zł.

 

eny Orange Freedom z telefonem domowym lub komórkowym - za miesiąc w zł z VAT

 

Osoby, które zamówią jedną z 7 opcji Orange Freedom telefonicznie lub przez internet, mogą liczyć na specjalną zniżkę na tę usługę. Warunkiem jest posiadanie w Orange telefonu domowego lub telefonu komórkowego z abonamentem powyżej 55 zł miesięcznie. Ceny Orange Freedom z telefonem domowym lub komórkowym przedstawia tabelka obok.

 

Dodatkowo każdy klient Orange korzystający z internetu domowego w wersji 1 Mbps lub wyższej dostanie co miesiąc pakiet złotówek na usługi w Orange. W opcji 1 Mbps jest to 20 zł, a od 2 do 20 Mbps 30 zł. Pakiet może być wykorzystany osobiście przez klienta lub przekazany dowolnej osobie w Orange.

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Orange Freedom: szybsze opcje i niższe ceny

 

Warto przeczytać też: