WP oferuje piłkę nożną w wydaniu MMO

Tym, którym Mundial dostarczył za mało sportowych emocji, Wirtualna Polska proponuje aplikacyjną grę MMO Football Superstars, która umożliwia wcielenie się w gwiazdę piłki nożnej i rozgrywanie pasjonujących meczów.

Football Superstars pozwala internautom na udział w sparingach, rozgrywkach ligowych i turniejach drużynowych. Użytkownik rozpoczyna zabawę jako gracz "podwórkowy", a jego zadaniem jest pięcie się po szczeblach piłkarskiej kariery .

 

>> Czytaj też:  Wymieniaj gry z Gametrade

Z każdym kolejnym meczem czy treningiem otrzymuje punkty doświadczenia i nowe umiejętności. Umożliwiają one piłkarski awans i udział w coraz ważniejszych i lepiej punktowanych spotkaniach oraz grę w coraz lepszych klubach piłkarskich.

 

- O Football Superstars mówi się, że to najbardziej realistyczna gra piłkarska MMO, jaką kiedykolwiek zaprojektowano - mówi Michał Szymczak , specjalista ds. produktów WP. - Co warte podkreślenia, to nie tylko jedyna pozycja o takiej tematyce umożliwiająca sterowanie swoim zawodnikiem, ale też jedyna, w której gracze mogą bezpośrednio kontaktować się chociażby podczas meczu. Wierzymy, że zwłaszcza teraz, tuż po Mundialu, zyska sobie ona wśród użytkowników WP grono prawdziwych fanów - dodaje Szymczak.

 

Football Superstars to połączenie piłkarskiego managera z grą MMO . Użytkownicy mają możliwość rozgrywania między sobą meczów, mogą m.in. wybijać auty, rzuty rożne, strzelać bramki - poruszają postacią tak, jak w grach RPG.

 

Football Superstars na WP Zawodnik, poprzez szkolenie swojego piłkarza, otrzymuje punkty, np. za dobrą grę, podania i, co oczywiste, gole. Może wcielić się zarówno w piłkarza, jak i w trenera, rozbudowując postać według własnego pomysłu . Z czasem uzyskuje też możliwość założenia własnej drużyny albo otrzymuje zaproszenie od innej.

 

>> Czytaj też:  Komputronik kusi internautów grą na Facebooku

Gra opiera się w dużej mierze na interakcji z innymi użytkownikami. Prócz wspólnych rozgrywek, zawodnicy mogą porozumiewać się za pomocą chata, a rozmowę prowadzi się w dowolnym języku. Często jest to język polski, bo drugą najpopularniejszą grupę graczy stanowią Polacy.

 

Football Superstars jest pozycją darmową, ale umożliwia także zakup gadżetów sportowych dla zawodnika , np. butów, koszulek, specjalnych treningów fizycznych lub technicznych. Zarówno sprzęt, jak i treningi zwiększają technikę i umiejętności piłkarza, przez co jeszcze szybciej zdobywa on kolejne etapy.

 

Gra dostępna jest pod adresem: footballsuperstars.wp.pl

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

WP oferuje piłkę nożną w wydaniu MMO

 

Warto przeczytać też: