Bezprzewodowa kamera ułatwi parkowanie tyłem

BLOW oferuje na polskim rynku bezprzewodowe kamery wspomagające proces parkowania. Urządzenia mogą współpracować z nawigacjami serii BLOW GPS43Ybt i BLOW GPS50Ybt.

Największe problemy może sprawiać parkowanie pojazdem o dużych gabarytach, a w dodatku tyłem. Bezprzewodową kamerę można połączyć z nawigacją, a szeroki kąt widzenia kolorowej kamery ma ułatwić parkowanie nawet początkującym kierowcom.

 

>> Czytaj też:  Podglądał gimnazjalistki przez kamery internetowe

Bezprzewodowa kamera Blow z nawigacją Po instalacji kamery w przyczepie i podłączeniu zasilania kamery do świateł cofania wystarczy zsynchronizować kamerę z odbiornikiem w samochodzie. Nawigacja automatycznie pokaże widok zza przyczepy po włączeniu biegu wstecznego.

 

Obraz z kamery wyświetlany jest na ekranach o przekątnych od 4,3" (model GPS43Ybt) oraz 5" (GPS50Ybt). Urządzenia pozwalają dodatkowo odtwarzać muzykę i filmy, służyć jako zestawy głośnomówiące do telefonów, czytniki e-booków, transmitery FM itp.

 

>> Czytaj też:  Komputronik: Najpopularniejsze kamery

Kamera działa na odległość 4 metrów. Nie przewidziano możliwości zamontowania większej ilości kamer, np. po to, by przełączać się pomiędzy kamerą z przodu i z tyłu. Bezprzewodowa kamera dostępna jest w cenie 119 PLN brutto.

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Bezprzewodowa kamera ułatwi parkowanie tyłem

 

Warto przeczytać też: