Leasing zasilaczy awaryjnych w 24h

Ever zaoferował leasing zasilaczy UPS na uproszczonych zasadach. Umowę można podpisać w ciągu 24 godzin od złożenia wniosku, a formalnościami zajmuje się handlowiec firmy Ever. Na uproszczonych zasadach leasingu zasilacze awaryjne mogą oferować także partnerzy polskiego producenta.

Na początku 2009 roku informowaliśmy w Dzienniku Internautów o leasingu sprzętu IT , który miał być lekarstwem na kryzys.

 

Według danych firmy Grenkeleasing co dziesiąty przedsiębiorca w Polsce kupuje nowoczesne technologie na zasadach leasingu . Z kolei ponad dwie trzecie rodzimych firm płaci za sprzęt IT gotówką. Szybki spadek wartości tego rodzaju urządzeń powoduje, że zdecydowanej większości zainwestowanych w ten sposób pieniędzy nie da się odzyskać.

 

>> Czytaj też:  Potrzeby kapitałowe przedsiębiorstw a dostępne formy finansowania

Zasilacz UPS Ever Powerline 33 W przypadku leasingu UPS-ów marki Ever nie jest wymagany wkład własny, dzięki czemu użytkownik może wejść w posiadanie urządzeń bez uszczuplania budżetu przedsiębiorstwa . Późniejsze raty leasingowe stanowią koszt uzyskania przychodu. Oczywiście użytkownik może także odliczyć od zobowiązań wobec fiskusa zawarty w nich podatek VAT .

 

- Dla klienta szczególnie istotny jest bardzo krótki czas trwania formalności, korzyści podatkowe i możliwość rozłożenia kosztów zakupu na długi okres - mówi Mariusz Piątkiewicz , Dyrektor ds. Handlu i Marketingu firmy Ever.

 

>> Czytaj też:  Letni sezon burzowy - jak chronić sprzęt przed skutkami uderzeń piorunów

Leasing sprzętu IT, między innymi zasilaczy awaryjnych, pozwala na sprawne sfinansowanie inwestycji. Przedsiębiorstwo zatrzymuje własne środki obrotowe, a inwestycję spłaca w miesięcznych ratach, które w całości stanowią koszt uzyskania przychodu.

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Leasing zasilaczy awaryjnych w 24h

 

Warto przeczytać też: