Powstanie Warszawskie w Zumi

Warszawskie strony lokalizatora internetowego Zumi.pl zostały uzupełnione o informacje dotyczące obchodów 66. rocznicy Powstania Warszawskiego. Internauci mogą odnaleźć miejsca uroczystości, odbyć wirtualny spacer, korzystając z wirtualnych panoram "Ulica 360°", jak również sprawdzić możliwości dojazdu i parkowania.

Powstanie Warszawskie w Zumi Miejsca w Warszawie, w których będą odbywały się uroczystości, zostały oznaczone na mapach Zumi powstańczą kotwicą na tle biało-czerwonej flagi. Po kliknięciu na wizytówkę można przeczytać dokładną informację o danym miejscu oraz planie uroczystości.

 

Na wirtualnych panoramach "Ulica 360°" można pospacerować w okolicach: Grobu Nieznanego Żołnierza, Zamku Królewskiego, Pomnika Powstania Warszawskiego i Cmentarza Powązkowskiego. Zumi przygotowało również galerię zdjęć z tamtego okresu, zaś przy wizytówce Muzeum Powstania Warszawskiego można obejrzeć zwiastun projektu MiastoRuin.pl.

 

Według majowych badań Megapanel PBI/Gemius z Zumi.pl korzysta miesięcznie ponad 4,7 miliona użytkowników. Użytkownicy lokalizatora dokonują ponad 37 milionów odsłon w miesiącu.

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Powstanie Warszawskie w Zumi

 

Warto przeczytać też: