Kredyt gotówkowy przez internet w Meritum Banku

Kredyt gotówkowy do 60 tysięcy złotych, bez wychodzenia z domu i bez konieczności otwierania konta, decyzja kredytowa już w kilkadziesiąt sekund. "Klik Kredyt" to kolejna internetowa oferta Meritum Banku.

Meritum Bank wprowadził możliwość wnioskowania o kredyt gotówkowy na dowolny cel całkowicie online. Klient składa wniosek kredytowy za pośrednictwem strony internetowej banku . Po złożeniu wniosku otrzyma mailem wiadomość, dzięki której będzie mógł zalogować się na stronie banku i poznać ofertę przygotowaną dla niego przez bank.

 

>> Czytaj też:  Wirtualna kradzież destabilizuje system bankowy

Wstępna decyzja kredytowa i oferta kredytu dostępna jest po kilkudziesięciu sekundach od wysłania wniosku. Po pozytywnej decyzji banku i akceptacji oferty przez klienta podpisuje on umowę dostarczoną przez kuriera. Następnie w ciągu 2-3 dni bank przelewa środki na rachunek wskazany przez klienta.

 

- Nowoczesna technologia daje nam możliwość udostępnienia kredytu gotówkowego opartego o szybki i łatwy proces internetowy. Klient nie musi już chodzić do banku po kredyt - mówi Jakub Kwiatkowski , Kierownik ds. Kredytów Detalicznych w Meritum Banku.

 

Kwota "Klik Kredytu" waha się od 1000 do 60 000 zł . Spłata kredytu może zostać rozłożona na okres od 6 do 60 miesięcy. Bank nie wymaga poręczycieli i dodatkowych zabezpieczeń kredytu. Akceptowane są także różne źródła przychodów, m.in. umowa o pracę, kontrakt, emerytura, renta, działalność gospodarcza czy działalność rolnicza.

 

Wniosek o kredyt w Meritum Banku Po otrzymaniu kredytu klient spłaca stałe raty w wybranym przez siebie dniu każdego miesiąca. Może też wcześniej spłacić kredyt bez dodatkowych opłat. "Klik Kredyt gotówkowy" Meritum Banku oprocentowany jest od 8,9% do 15,9% w zależności od kwoty oraz wybranej opcji ubezpieczenia. Ubezpieczenia są jednak nieobowiązkowe.

 

>> Czytaj też:  Banki online niedostępne dla niepełnosprawnych (aktualizacja)

"Klik Kredyt" to w ostatnim czasie kolejna funkcja wprowadzona przez Meritum Bank. Klienci banku uzyskali niedawno możliwość sprawdzenia online swojej historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej . Posiadacz konta w Meritum Banku może także online negocjować oprocentowanie lokat oraz kursy wymiany walut.

 

Więcej informacji o nowej ofercie Meritum Banku dla klientów indywidualnych na stronie internetowej: www.meritumbank.pl

 

 

>> Który kredyt wybrać? Porównaj pożyczki i kredyty gotówkowe

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Kredyt gotówkowy przez internet w Meritum Banku

 

Warto przeczytać też: