VOD: Premiery Gutek Film w sieci

Tvscreen.pl dzięki współpracy z Gutek Film wprowadził do swojej oferty na żądanie "Spotkanie w Palermo" Wima Wendersa, "Białe Szaleństwo" Rune Denstad Langlo oraz "Cztery noce z Anną" Jerzego Skolimowskiego.

Tvscreen.pl , w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie VOD, a także zwiększające się oczekiwania miłośników kina z sieci, po raz kolejny poszerzył swoją filmową ofertę. Do ponad 150 dostępnych w serwisie filmów fabularnych, dołączyły produkcje światowego kina proponowane przez polskiego dystrybutora - Gutek Film.

 

>> Czytaj też:  VOD w Wirtualnej Polsce

Można wśród nich znaleźć filmy wybitne, często niełatwe w odbiorze, autorskie, artystyczne, bardzo znanych i mniej rozpoznawalnych, poszukujących twórców - produkcje wielokrotnie nagradzane na filmowych festiwalach na całym świecie.

 

Spotkanie w Palermo Na tvscreen.pl można obejrzeć "Spotkanie w Palermo ", najnowszy film Wima Wendersa twórcy "Buena Vista Social Club" i "Lisbon Story". Romantyczny thriller o życiu, śmierci i ostatecznym zbawieniu przez miłości jest najbardziej osobistym filmem reżysera: intymnym, zaskakującym i porywającym.

 

Białe szaleństwo Użytkownicy mogą również pośmiać się, oglądając komedię w stylu najlepszych filmów Jima Jarmuscha i Akiego Kaurismakiego pt. "Białe szaleństwo " norweskiego twórcy Rune Denstad Langlo. Opowieść o podróży za Krąg Polarny w kierunku jaśniejszej strony życia zachwyciła widzów, a także krytyków festiwalu w Berlinie (nagroda FIPRESCI), gdzie stała się niespodziewanym przebojem i została zakupiona do dystrybucji w ponad 20 krajach.

 

Cztery noce z Anną Dla miłośników twórczości Jerzego Skolimowskiego i aktorki Kingi Preis serwis oferuje "Cztery noce z Anną ". Jerzy Skolimowski przerwał tym filmem trwające siedemnaście lat milczenie. Film otwierał prestiżowy przegląd "Piętnastu reżyserów" na festiwalu w Cannes. Francuska krytyka przyjęła go entuzjastycznie.

 

>> Czytaj też:  VoD: Filmy HBO w ofercie wideo na żądanie UPC

We wrześniu swoją premierę w sieci będzie miała "Twierdza Beaufort ", jeden z największych sukcesów izraelskiego kina ostatnich lat. Film Josepha Cedara nagrodzono Srebrnym Niedźwiedziem za reżyserię na festiwalu w Berlinie i nominowano do Oscara w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny.

 

Zarówno "Spotkanie w Palermo", "Białe Szaleństwo", jak i "Cztery noce z Anną" można obejrzeć za 5,90 zł.

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

VOD: Premiery Gutek Film w sieci

 

Warto przeczytać też: