ipla na telefony z Androidem (wideo)

Już nie tylko użytkownicy smarfonów firmy Apple mają możliwość oglądania seriali telewizyjnych. Właśnie została wydana aplikacja ipla dla telefonów komórkowych z systemem Android zapewniająca dostęp do plików VOD.

Aplikacja umożliwia dostęp do treści telewizji Polsat , Polsat News , Polsat Play i Polsat Cafe . Równocześnie opublikowana została nowsza, bardziej rozbudowana aplikacja dla iPhone'a o takiej samej funkcjonalności, jak wersja dla Androida.

 

>> Czytaj też:  Telewizja ipla w Gadu-Gadu

Aplikację ipla dla iPhone'a można pobrać bezpłatnie z AppStore , natomiast wersja na Androida znajduje się w Android Market.

 

W pierwszym etapie aplikacja będzie działać na smartfonach HTC (modele G1, Dream, Desire) oraz telefonie Samsung GALAXY i5700. Do końca sierpnia bezpłatnie będą mogli korzystać z niej użytkownicy telefonów: HTC (modele Hero, Tattoo, Hero, myTouch 3G, Legend, G1, G2, Nexus One, Incredible), Motorola (Dext, CLIQ XT, Droid, Devour, MB200 Cliq, Devour, BACKFLIP), Samsung (SGH-T939 Behold II) oraz Sony Ericsson (X10 Mini Robyn).

 

ipla na Androida Aplikacja ipla na telefony komórkowe daje możliwość pobierania plików VOD do wersji offline , aby korzystać z nich bez łączności z internetem. Oznacza to, że np. przed podróżą, będąc w strefie Wi-Fi, a w przypadku Androida także w 3G , można zapamiętać wybrane filmy w telefonie komórkowym i odtwarzać je dowolną ilość razy w momencie, gdy nie będziemy mieć dostępu do sieci, np. w samolocie, pociągu czy na plaży.

 

W porównaniu do pierwszej wersji ipla dla iPhone'a limit jednorazowej ilości filmów, które mogą być zapamiętane w aplikacji, został zwiększony dwukrotnie. W wersji podstawowej można teraz pobrać do 20 filmów . Ograniczenie to nie dotyczy użytkowników VIP, którzy mają nielimitowaną możliwość pobierania plików.

 

ipla na Androida - pobieranie Najnowsze wersje ipla na telefony komórkowe pozwalają już na korzystanie z przywileju VIP, dotychczas dostępnego tylko dla użytkowników ipla w systemie Windows . Wprowadzona została opcja wspólnego logowania - ten sam login będzie działać na wszystkich platformach, zarówno na PC, jak i na smartfonach. Wszystkie funkcje, poza kontem VIP, są całkowicie bezpłatne.

 

>> Czytaj też:  ipla na iPhone pozwala odtwarzać pliki offline

W porównaniu do poprzedniej wersji aplikacji dla iPhone'a zmienił się także sposób prezentacji treści. Pojawiła się kategoria zawierająca najnowsze filmy dostępne w bazie, co ułatwia jej przeglądanie.

 

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

ipla na telefony z Androidem (wideo)

 

Warto przeczytać też: