Samsung SOLID na trudne warunki

Samsung stworzył telefon, który ma sprawdzić się nawet w trudnych warunkach. Najnowszy Samsung SOLID E2370 wyróżnia się odpornością na brud i zachlapania (norma IP54). Dodatkowo urządzenie wyposażono w wytrzymującą ponad dwa miesiące baterię oraz szereg praktycznych funkcji, które z pewnością docenią miłośnicy aktywnego stylu życia.

Specjalna, wytrzymała gumowa obudowa Samsunga SOLID chroni urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi i wilgocią. Telefon wyposażono w rozwiązania przydatne podczas wakacyjnych wycieczek : latarkę z diodą LED oraz możliwość wysłania wiadomości alarmowej. Dodatkowo zaopatrzono go w aparat o rozdzielczości VGA z możliwością nagrywania filmów, abyśmy mogli zatrzymać ulotne wspomnienia letnich przygód.

 

>> Czytaj też:  Samsung Electronics zyskuje w II kwartale 2010

Samsung SOLID E2370 Chwile relaksu przy ulubionej muzyce zapewni wbudowany odtwarzacz MP3 oraz radio FM z możliwością nagrywania, a wbudowane głośniki stereo i funkcja redukcji szumów mają zagwarantować odpowiednią jakość dźwięku nawet w hałaśliwym otoczeniu.

 

Według producenta Samsung SOLID E2370 świetnie sprawdza się w miejscach, gdzie dostęp do gniazdka elektrycznego jest mocno ograniczony. Telefon oferuje do 22 godzin rozmów, a w trybie czuwania pozostaje nawet do 67 dni .

 

Specyfikacja Samsunga SOLID E2370 Nowy produkt Samsunga został oznaczony normą IP54. Jest to europejska klasyfikacja pozwalająca określić stopień ochrony urządzenia przed działaniem czynników zewnętrznych. Pierwsza cyfra odnosi się do zabezpieczenia przed ciałami stałymi, druga określa poziom ochrony przed wnikaniem wody.

 

>> Czytaj też:  Samsung będzie produkował pamięci w technologii 30nm

Samsung SOLID E2370 jest już dostępny w Polsce w kolorze szaro-czarnym w sugerowanej cenie detalicznej 329 zł.

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Samsung SOLID na trudne warunki

 

Warto przeczytać też: