Wirtualny spacer po tradycyjnym salonie Komputronika

Komputronik SA umożliwił miłośnikom nowych technologii wirtualną wycieczkę po jednym z największych salonów Komputronika w Polsce.

Pierwszy salon Komputronika, który można odwiedzić w internecie, mieści się w centrum handlowym Poznań Plaza. Wirtualny spacer daje możliwość obejrzenia wnętrza salonu , a także jego otoczenia. Wirtualnym odwiedzinom towarzyszy komentarz na temat oferty i charakterystyki Komputronik SA.

 

>> Czytaj też:  IleMogeWypic - wirtualny alkomat online

- Tradycyjne salony z elektroniką stoją w ostatnim czasie w cieniu szybko rozwijającej się sprzedaży przez internet. Poprzez możliwość wirtualnych odwiedzin chcieliśmy zwrócić uwagę na to, że wciąż pełnią ważną rolę z punktu widzenia klientów - mówi Maciej Piotrowski , Wicedyrektor Marketingu Komputronik SA. - Salon to miejsce, w którym można swobodnie podyskutować ze sprzedawcą na temat nowych technologii, uzyskać informacje o przydatnych akcesoriach czy spokojnie wyjaśnić ewentualne problemy sprzętowe - dodaje.

 

Panorama salonu Komputronik w Poznań Plaza Salony Komputronik SA zostały najlepiej ocenione przez tzw. tajemniczych klientów w ramach ogólnopolskiego badania przeprowadzonego metodą mystery shopping. W maju 2010 roku sprawdzano w ten sposób jakość obsługi w największych centrach handlowych w Polsce. Salony Komputronika otrzymały 93 punkty na 100 możliwych.

 

Do wirtualnych spacerów po salonach komputerowych brakuje jeszcze porad inteligentnych i doświadczonych sprzedawców w trybie live, a do tego technologii 3D...

 

>> Czytaj też:  Wirtualny doradca całkiem zastąpi handlowca?

Salon Komputronika można zwiedzać pod adresem: www.reklamatwojejfirmy.pl/panoramy/komputronik

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Wirtualny spacer po tradycyjnym salonie Komputronika

 

Warto przeczytać też: