NK w wersji Lajt dla telefonów komórkowych

Uruchomiono właśnie NK Lajt, wersję mobilną Naszej Klasy, która daje wygodny dostęp do całej zawartości tego serwisu społecznościowego przez telefon komórkowy.

Pod koniec lipca br. informowaliśmy w Dzienniku Internautów o planach NK dotyczących uruchomienia serwisu mobilnego . Do końca 2010 roku NK planuje udostępnić w wersji mobilnej wszystkie produkty NK: portal, Śledzika i nowy komunikator NKtalk.

 

- Nk.pl, przystosowana do przeglądania na komputerze, była niedostosowana do użytkowania przez komórki. Mimo to, była najchętniej odwiedzaną stroną przez mobilnych internautów w kraju. Dzięki wersji Lajt, wszyscy użytkownicy komórek, będą mogli komfortowo korzystać z NK. Serwis to największa baza kontaktów w polskim internecie. Wersja Lajt pozwala pozostać w kontakcie ze znajomymi przez cały czas, gdziekolwiek jesteśmy - mówi Joanna Gajewska , rzecznik NK .

 

>> Czytaj też:  Nasza-Klasa: aplikacje mobilne będą bezpłatne

Użytkownicy serwisu jak dotąd mogli korzystać z mobilnego Śledzika . Niebawem swoje premiery będzie mieć portal nk.pl w wersjach JAVA (J2ME) i iPhone . Wersja Lajt jest prostsza graficznie, za to można z niej korzystać niemal z każdego telefonu. Umożliwia ona dostęp do takich funkcji komunikacyjnych NK, jak: poczta , przeglądanie znajomych, przeglądanie i dodawanie zdjęć, przeglądanie gości, czytanie powiadomień.

 

NK w wersji mobilnej Kolejne wersje portalu dla telefonów komórkowych będą bardziej rozwinięte graficznie, można się również spodziewać innych rozwiązań w panelu obsługi. Aplikacje JAVA i iPhone nie będą się jednak różnić funkcjonalnie od wersji Lajt.

 

Przy produkcji nowych aplikacji, nk.pl współpracuje z firmą Mobile Experts. Wersja Lajt portalu nk.pl jest dostępna pod adresem: m.nk.pl

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

NK w wersji Lajt dla telefonów komórkowych

 

Warto przeczytać też: