Era uruchamia portal muzyczny

Operator uruchomił portal, który ma być miejscem "niezależnej informacji muzycznej podanej w atrakcyjny, multimedialny sposób". Ma to być także kuźnia nowych talentów.

Era Music Garden ma być przede wszystkim miejscem, w którym fani będą mogli śledzić i komentować najważniejsze wydarzenia ze świata muzyki. W serwisie można znaleźć m.in. kalendarz imprez, recenzje z wydarzeń muzycznych, wywiady z artystami, felietony oraz materiały premierowe.

 

Ponadto na portalu każdy młody twórca będzie mógł opublikować swoją muzyczną twórczość oraz zapoznać się z jej recenzjami i ocenami ekspertów oraz szerszej publiczności. Z regulaminu nowego serwisu wynika, że operator będzie mógł rozpowszechniać materiały udostępniane przez twórców, ale sprzedaż utworów przez operatora będzie wymagała osobnej zgody.

 

W przyszłości dzięki portalowi fani mają poznawać osobiście swoje autorytety muzyczne i uczestniczyć w wyjątkowych koncertach i wydarzeniach. Pierwsze spotkanie z gwiazdą - Katy Perry - odbędzie się tej jesieni w Warszawie.

 

>>> Czytaj także: ZPAV: Dzięki muzyce zarobisz więcej

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Era uruchamia portal muzyczny

 

Warto przeczytać też: