Targi dla Przedsiębiorczości 2010 już we wrześniu

Targi dla Przedsiębiorczości odbędą się w dniach 17-18 września we Wrocławiu. Mają to być największe Targi Biznesu w Polsce dla mikro i małych przedsiębiorców oraz osób planujących samozatrudnienie.

Targi dla Przedsiębiorczości, organizowane pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego, są wydarzeniem szczególnie adresowanym do osób planujących rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej oraz mikro przedsiębiorców poszukujących nowych możliwości rozwoju dla swojego biznesu.

 

>> Czytaj też:  Mediafun oferuje szkolenia online dla przedsiębiorczych

Targi dla Przedsiębiorczości to przede wszystkim specjaliści i sprawdzone firmy, które dzięki swojemu doświadczeniu mogą zaoferować najlepszą pomoc i wsparcie. Na powierzchni ok. 2 000 m2 zaprezentuje się przeszło 60 firm i 10 organizacji NGO z Dolnego Śląska, które wspomagają mikro biznes w codziennej pracy.

 

Na osoby prowadzące własną działalność gospodarczą oraz szukające nowych możliwości rozwoju dla swojego biznesu czekać będą firmy i instytucje zajmujące się:

 

  • kojarzeniem partnerów handlowych,
  • promocją towarów i usług,
  • finansowaniem istniejących działalności gospodarczych,
  • szkoleniami pracowników oraz kadry zarządzającej,
  • pozyskiwaniem dotacji europejskich na rozwój przedsiębiorstw.

Dla tych, którzy myślą o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej , targi będą okazją do skorzystania z darmowych porad organizacji i instytucji zajmujących się doradztwem i wsparciem mikro przedsiębiorczości.

 

Specjaliści odpowiedzą na pytania z zakresu:

 

  • pozyskiwania środków UE na otwarcie działalności gospodarczej,
  • wymogów formalno-prawnych przy otwieraniu działalności gospodarczych różnego typu,
  • zarządzania przedsiębiorstwem,
  • marketingu i reklamy,
  • księgowości i podatków.

>> Czytaj też:  Konferencja Trinity Capital Business Network dla przedsiębiorców i inwestorów

Tematy wykładów na Targach dla Przedsiębiorczości 2010 Podczas Targów dla Przedsiębiorczości, odbędą się także wykłady prowadzone przez doświadczonych prelegentów. Prelekcje dotyczyć będą m.in. inwestycji w firmy, ochrony znaków towarowych, wyceny startupów .

 

Organizatorem Targów dla Przedsiębiorczości 2010 jest Dolnośląskie Towarzystwo Rozwoju Biznesu - organizacja non-profit, która pomaga mikro przedsiębiorcom oraz osobom bezrobotnym w samo zatrudnieniu. Targi odbędą się 17-18 września 2010 od godz. 9:00 - 17:00 w Hali IASE przy ul. Wystawowej 1 we Wrocławiu .

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Targi dla Przedsiębiorczości 2010 już we wrześniu

 

Warto przeczytać też: