Komputronik: bezprzewodowa transmisja do telewizora już dostępna

Klienci Komputronik SA mogą bezprzewodowo przesyłać dane z notebooka do telewizora HD przy wykorzystaniu adaptera Netgear Push2TV. Urządzenie do przesyłu obrazów i dźwięków wykorzystuje technologię Intel Wireless Display.

Zestaw ten pozwala na oglądanie filmów w formacie HD, jak również zdjęć bez podłączania dodatkowych kabli do telewizora. Netgear Push2TV umożliwia oglądanie na telewizorze HD wszystkiego, co pokazuje ekran laptopa . Dlatego użytkownicy adaptera oraz notebooka będą mogli także - wprost z ulubionej kanapy czy fotela - surfować po internecie .

 

>> Czytaj też:  Zaktualizowane Apple TV za 99 USD i z nową nazwą iTV

Niewielki i lekki adapter podłączany jest do telewizora poprzez wejście HDMI lub AV Composite. Współpracuje z laptopami, które obsługują technologię Intel Wireless Display i są wyposażone w procesory Intel Core (modele z 2010 roku).

 

Adapter Netgear Push2TV Konfiguracja adaptera odbywa się w kilku krokach. Później użytkownik może cieszyć się natychmiastową synchronizacją notebooka z telewizorem za pomocą specjalnego przycisku na klawiaturze laptopa lub skrótu na pulpicie.

 

>> Czytaj też:  Motorola i Verizon stworzą tablet TV

Cena adaptera Netgear Push2TV wynosi 349 zł , urządzenie jest objęte 2-letnią gwarancją producenta.

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Komputronik: bezprzewodowa transmisja do telewizora już dostępna

 

Warto przeczytać też: