Wystartowała licytacja spotkania z bohaterem "Majki"

Sympatia.pl we współpracy z Allegro, TVN i Fundacją TVN "Nie jesteś sam" zaprasza do licytacji kolejnego Spotkania z Gwiazdą - Tomaszem Ciachorowskim. Licytacja potrwa do 28 sierpnia, a dochód z licytacji zostanie przeznaczony na rzecz podopiecznych Fundacji TVN.

Osoba, która wylicytuje najwyższą kwotę, spotka się 6 września w Krakowie z aktorem teatralnym i telewizyjnym, grającym Michała w serialowej "Majce" emitowanej w TVN . Na zwycięzców licytacji czekają takie atrakcje, jak spotkanie w cztery oczy z "Ciachem" podczas wspólnego lunchu oraz odwiedzenie miejsca pracy aktora, czyli planu serialu "Majka".

 

>> Czytaj też:  Gwiazdy dla chorych dzieci w Allegro

Całkowity dochód z aukcji zostaje przekazany na rzecz potrzebujących - podopiecznych Fundacji TVN "Nie jesteś sam", która od 2001 roku pomaga chorym dzieciom, osobom starszym i samotnym w całej Polsce, wspiera szpitale i ośrodki pomocy, kupuje sprzęt medyczny i pomaga w remontach specjalistycznych klinik szpitalnych .

 

Tomasz Ciachorowski - Nigdy dość pieniędzy na rehabilitację osób z urazami neurologicznymi, leczenie dzieci z przepukliną oponowo-rdzeniową, chorych na mukowiscydozę. Zgłaszają się do nas osoby niepełnosprawne z prośbą o dofinansowanie protez czy wózków, a szpitale o zakup sprzętu medycznego. Jednocześnie zbieramy środki na trwającą budowę Centrum Profilaktyki Nowotworowej przy Centrum Onkologii w Warszawie. Tak więc jest między kogo i co dzielić - wylicza Anna Maruszeczko z Fundacji TVN "Nie jesteś sam".

 

>> Czytaj też:  Czy internauci tracą zainteresowanie Dodą?

Projekt spotkań z gwiazdami został zapoczątkowany w 2008 roku. Do tej pory do udziału w akcji zaproszono takie gwiazdy, jak Martyna Wojciechowska, Anna Dereszowska, Otylia Jędrzejczak, Marcin Prokop, Andrzej Sołtysik, Piotr Galiński i Omena Mensah .

 

Platforma licytacyjna dostępna pod adresem: sympatia.onet.pl/spotkanie_z_gwiazda.html

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Wystartowała licytacja spotkania z bohaterem "Majki"

 

Warto przeczytać też: