Podejrzyj budowę Stadionu Narodowego

Narodowe Centrum Sportu we współpracy z firmą Panasonic umożliwiło kibicom i wszystkim zainteresowanym podgląd budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Kamera zainstalowana w niecce stadionu pozwala na podgląd w czasie rzeczywistym, 24 godziny na dobę.

- Teraz każdy może stanąć na trybunie i podziwiać budowany Stadion. Wprawdzie wizyta na Stadionie jest póki co wirtualna, jednak jakość obrazu i transmisja w czasie rzeczywistym zapewniona przez kamerę pozwalają poczuć się jednym z uczestników tworzenia historii polskiego sportu - powiedział Dariusz Łabędzki , CCTV Product Manager w polskim oddziale Panasonic Marketing Europe.

 

>> Czytaj też:  Wrocław informuje o EURO2012

Narodowe Centrum Sportu nie kryje zadowolenia z projektu. Codziennie setki, a nawet tysiące osób chcą zobaczyć, jak wygląda budowa Stadionu Narodowego. Dzięki udostępnieniu obrazu live z budowy mamy nadzieję spełnić oczekiwania wszystkich osób zainteresowanych tą budową. Teraz można śledzić postęp prac na Stadionie Narodowym bez ograniczeń, wystarczy wejść na naszą stronę internetową - powiedziała Daria Kulińska , Rzecznik Prasowy NCS.

 

Kamera na Stadionie Narodowym w Warszawie Akcja podglądania budowy ma również wymiar marketingowy. Panasonic chwali się, że zastosowana kamera (WV-NW960) została wyposażona w technologię Super Dynamic III, która zapewnia 128-krotnie szerszy zakres dynamiki w porównaniu do konwencjonalnych kamer. Ponadto charakteryzuje się ona wysoką czułością (w trybie kolorowym 0,5 lx przy F1.4 oraz czarno-białym 0,04 lx przy F1.4), co w połączeniu z ruchomym filtrem podczerwieni umożliwia generowanie wysokiej jakości obrazu w najbardziej skrajnych warunkach oświetlenia.

 

Jak zapewnia producent, adaptacyjna, cyfrowa redukcja szumów zapewnia niski poziom szumów i eliminuje efekt rozmycia ruchomych obiektów w każdych warunkach, a dzięki obiektywowi z 30-krotnym zoomem (3,8-114 mm, ok. 300x wraz z zoomem cyfrowym) obraz bardziej przypomina ten, który jest znany z kamer konsumenckich.

 

Budowę Narodowego Centrum Sportu można śledzić na stronie: www.stadionnarodowy.org.pl

 

>> Czytaj też:  Internauci proponują Stadion Narodowy im. Lecha Kaczyńskiego

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Podejrzyj budowę Stadionu Narodowego

 

Warto przeczytać też: