Co byście powiedzieli na takie wyświetlacze?

The Astonishing Tribe - szwedzka grupa, która dosłownie żyje z projektowania futurystycznych interfejsów dla gadżetów, które znamy i lubimy, zaprezentowała swoją wizję przyszłości w której wyświetlacze wyglądają po prostu świetnie. Musicie to zobaczyć!

Szwedzka grupa The Astonishing Tribe, znani ze swoich świetnych projektów interfejsów nakręcili krótki film, w którym zaprezentowali, jak według nich mogą rozwinąć się wyświetlacze w urządzeniach elektronicznych i nie tylko. Najpierw, pozwolę sobie zacytowac twórców: Technologia wykorzystywana w produkcji wyświetlaczy robi kolejny krok w przód. Niedługo jedyną rzeczą, która będzie nas hamować będzie nasza wyobraźnia. Już wkrótce pojawią się dwustronne ekrany, plastyczne ekrany, wyświetlacze wbudowane w lustra, połączone z domową siecią za pomocą WiFi, biurka i inne przedmioty codziennego użytku z kolorowymi wyświetlaczami e-ink i ekrany, które będą mogły za pomocą emitowania ultradźwięków i korzystania z mikrofonów ustalić położenie innych ekranów...

 

A teraz krótki filmik, prezentujący pomysły autorów. Muszę przyznać, że mając takie lustro w łazience, goliłbym się codziennie.

 

Zobacz oryginalny tekst: http://www.chip.pl/news/wydarzenia/trendy/2010/09/co-byscie-powiedzieli-na-takie-wyswietlacze