Pół miliona użytkowników Poczty Gadu-Gadu

22-letnia Patrycja Tomtas została półmilionowym użytkownikiem Poczty Gadu-Gadu, usługi poczty elektronicznej udostępnianej przez GG Network - poinformowali przedstawiciele firmy.

Szansę na zdobycie tytułu i wyjątkowego numeru GaduAIR miał każdy, kto w ostatnim czasie założył konto e-mail w Poczcie Gadu-Gadu. Wygrać mogła tylko jedna osoba. Okazała się nią 22-letnia studentka z Warszawy - Patrycja Tomtas.

 

>> Czytaj też:  Gmail ma sposób na bałagan w skrzynce (wideo)

Jak mówi sama Patrycja: (.) jestem bardzo zadowolona z tej poczty, ponieważ jestem często dostępna na GG i sprawdzenie poczty nie jest kłopotliwe (nie trzeba uruchamiać dodatkowej przeglądarki, wpisywać haseł itp. - jak to zazwyczaj bywa w innych pocztach), dodatkowo powiadomienia o nowych mailach wyskakują na pulpicie, co jest świetną sprawą :) No i plus łatwość poruszania się, możliwość szybkiej odpowiedzi.

 

Patrycja, oprócz honorowego tytułu, otrzymała również specjalny "złoty" numer telefonu w sieci komórkowej GaduAIR.

 

Poczta Gadu-Gadu - Szczęśliwej użytkowniczce życzymy samych przyjemnych chwil spędzonych na rozmowach zarówno za pośrednictwem poczty, jak i poprzez komunikator - mówi Jarek Rybus , rzecznik prasowy GG Network S.A. Te dwie usługi są ze sobą mocno zintegrowane, dzięki czemu można być cały czas w kontakcie - dodaje.

 

Poczta Gadu-Gadu dostępna jest z poziomu przeglądarki stron WWW , jak i bezpośrednio w komunikatorze Gadu-Gadu (GG 10), a wraz z wydaniem najnowszych wersji - także w telefonie komórkowym, o czym pisaliśmy w Dzienniku Internautów .

 

>> Czytaj też:  GG będzie dostawcą poczty

Wyróżnikiem Poczty Gadu-Gadu jest jej integracja z komunikatorem Gadu-Gadu. Jeśli użytkownik posiada numer GG, po zalogowaniu na konto pocztowe ma dostęp do swojej listy znajomych z komunikatora - z tego poziomu poczty może wysłać do nich bezpośrednio e-mail, a także napisać do znajomych na GG bez potrzeby opuszczania konta poczty.

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Pół miliona użytkowników Poczty Gadu-Gadu

 

Warto przeczytać też: