Plus: Dostęp do Wykop.pl za darmo i nowe pakiety internetowe dla komórek

1 września Plus wprowadził nowe pakiety umożliwiające obniżenie kosztów korzystania z internetu w komórce. Pakiety można wykorzystać zarówno na połączenia ze stronami WWW, jak i WAP. W ramach promocji operator nie pobiera także opłat za transmisję danych służących do łączenia z mobilną wersją Wykop.pl.

Dla klientów płacących abonament zostało przygotowanych sześć nowych pakietów, z których cztery dotyczą nielimitowanego dostępu do internetu w telefonie w ramach zryczałtowanej opłaty miesięcznej (Pakiety Non Stop). Pakiety można włączyć na wszystkich aktualnie oferowanych taryfach głosowych Plusa i Plusa dla Firm .

 

Cennik pakietów internetowych w Plusie Nowe pakiety internetowe zastępują aktualnie dostępne pakiety iPlus MB oraz Usługę iPlus w telefonie. Dla klientów MixPlusa (taryfy Mix4 i Mix4 duo) od 1 września dostępne będą trzy nowe pakiety internetowe. Pakiety są cykliczne i odnawiają się co 31 dni.

 

Dla klientów Mixa, którzy rzadziej korzystają z internetu w telefonie, cały czas dostępny będzie mniejszy, jednorazowy pakiet internetowy o wielkości 25 MB w cenie 5 zł, który jest ważny 30 dni.

 

1 września br. Plus uruchomił także promocję "Mobilny dostęp do serwisu Wykop.pl", w ramach której wszyscy klienci tej sieci mogą łączyć się ze specjalnie dla nich przygotowaną mobilną wersję serwisu Wykop.pl bez ponoszenia opłat za transmisję danych w zasięgu sieci Plus. Aby połączyć się z serwisem, wystarczy wejść na stronę plus.wykop.pl . Link do serwisu Wykop można znaleźć również na stronie wap.plus.pl w sekcji "Polecamy".

 

Aby zagwarantować promocyjne, darmowe przeglądanie serwisu Wykop w telefonie, klient musi posiadać telefon umożliwiający przeglądanie stron WAP z prawidłowymi ustawieniami APN WAP GPRS (promocja nie obejmuje połączeń ze stronami niebędącymi częścią serwisu Wykop). Informacje, jak zapewnić prawidłową konfigurację telefonu, można znaleźć na stronie ustaw.plus.pl

 

Więcej informacji o ofercie na stronach: www.plus.pl oraz www.iplus.pl

 

>> Czytaj też:  Dodatkowe Pakiety GB w mobilnym internecie Orange

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Plus: Dostęp do Wykop.pl za darmo i nowe pakiety internetowe dla komórek

 

Warto przeczytać też: