Natablicy na nowy rok szkolny od Polskapresse

Polskapresse uruchomiła serwis edukacyjny Natablicy.pl. Zbiera on treści o tematyce edukacyjnej ze wszystkich mediów Polskapresse, prezentuje także unikalne materiały tworzone na potrzeby strony WWW.

Natablicy.pl jest kontynuacją i rozwinięciem projektu Matury2010.pl (Polskapresse prowadziła projekt od stycznia do czerwca tego roku); zawiera sekcje dedykowane wszystkim poziomom edukacji: podstawówce, gimnazjum, liceum, maturze i studiom, oferuje testy egzaminacyjne i kompetencyjne.

 

Serwis edukacyjny natablicy.pl Swoje stałe miejsce w serwisie mają także: cotygodniowy dodatek edukacyjny "Korki we wtorki", ukazujący się we wszystkich dziennikach "Polska", oraz akcje społeczne i edukacyjne Polskapresse skierowane do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym (np. Szkoła bez przemocy). Szefem serwisu jest Mateusz Aleksandrowicz, redaktor serwisów tematycznych Polskapresse.

 

Natablicy.pl jest kolejną, po uruchomionych 31 sierpnia "Korkach we wtorki", ofertą edukacyjną Polskapresse przygotowaną z okazji nowego roku szkolnego.

 

Serwis dostępny jest pod adresem: www.natablicy.pl

 

>> Czytaj też:  Edukacja seksualna - podziel się doświadczeniami

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Natablicy na nowy rok szkolny od Polskapresse

 

Warto przeczytać też: