ING Bank Śląski rozdaje notebooki na Facebooku

ING Bank Śląski ogłosił w internetowym serwisie Facebook konkurs, w którym nagrodami są nowoczesne notebooki Samsung. Aby wziąć w nim udział, należy w ciekawy i pomysłowy sposób rozwinąć hasło "Internetowi mają lepiej, bo...".

- W ING Banku Śląskim wszyscy wierzymy, że internetowi mają lepiej. Teraz poprosiliśmy naszych fanów na Facebooku, żeby powiedzieli, dlaczego warto być Internetowym. Osoby, które uzasadnią to w najciekawszy sposób, otrzymają od nas nowoczesne pomarańczowe notebooki - mówi Sylwia Szymula , Manager w Departamencie Bankowości Internetowej i Mobilnej ING Banku Śląskiego.

 

>> Czytaj też: Komputronik kusi internautów grą na Facebooku

W konkursie może wziąć każda osoba, która jest fanem ING Banku Śląskiego na Facebooku. Aby walczyć o nagrody, wystarczy zaprosić znajomych do grona fanów banku oraz odpowiedzieć na jedno z pytań konkursowych. Do 21 września br. będzie można co tydzień wygrać jeden z trzech notebooków Samsung .

 

ING Bank Śląski na Facebooku - W przyszłości dla fanów ING Banku Śląskiego na Facebooku przygotujemy kolejne niespodzianki - zapowiada Sylwia Szymula.

 

Szczegóły konkursu są dostępne na oficjalnym profilu ING Banku Śląskiego na Facebooku , który znajduje się pod adresem: www.facebook.com/INGBankSlaski

 

>> Czytaj też: Paczkomaty: 100 tys. fanów na Facebooku w 10 dni

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

ING Bank Śląski rozdaje notebooki na Facebooku

 

Warto przeczytać też: