Nowa Motorola odporna na kurz i wodę

Motorola ogłasza premierę nowego modelu telefonu DEFY z MOTOBLUR. Motorola DEFY to płaski, kieszonkowy smartfon, oparty na platformie Android. Wyposażony w funkcje do przeglądania stron internetowych oraz 3,7-calowy ekran dotykowy wysokiej rozdzielczości.

- DEFY został zaprojektowany po to, abyś mógł poradzić sobie w każdej sytuacji, w jakiej się możesz znaleźć - powiedział Alain Mutricy , wiceprezes ds. zarządzania produktami w Motorola Mobility. Aby spełnić wszystkie wymagania konsumentów wobec smartfonów, DEFY wyposażony został w zaawansowane funkcje służące do przeglądania stron internetowych, korzystania z szeroko rozumianej rozrywki oraz zaawansowanych możliwości komunikacji z otoczeniem. Wszystko to zamknięte w obudowie o nowoczesnym wzornictwie, stawia czoło wyzwaniom codziennego życia - dodaje.

 

>> Czytaj też:  Sonim: telefony odporne na warunki atmosferyczne

Zdaniem twórców Motorola DEFY jest odporna na kurz i wodę. Dzięki temu użytkownik uniknie wielu problemów powodowanych przez takie codzienne przygody, jak zalanie telefonu w wyniku nagłej ulewy lub rozlania napoju czy upuszczenie telefonu w piasek. Wyświetlacz telefonu jest pokryty powłoką zapobiegającą zarysowaniom.

 

Funkcja CrystalTalk PLUS stawia czoła hałaśliwemu otoczeniu dzięki dwóm wbudowanym mikrofonom, które inteligentnie odfiltrowują szumy w tle oraz wzmacniają głos. DEFY posiada również najnowszą wersję unikalnego rozwiązania Motoroli, jakim jest MOTOBLUR. Nowa wersja aplikacji umożliwia łatwiejsze zarządzanie pocztą , dostęp do e-maili, serwisów społecznościowych wraz z ich aktualizacją, dobór widgetów.

 

Motorola DEFY odporna na kurz i wodę Dzięki Adobe Flash Lite i 3,7-calowemu ekranowi WVGA użytkownicy mogą wyświetlać więcej stron WWW, niż korzystając ze standardowych rozwiązań. Tworzenie własnego świata rozrywki zapewnia 5-megapikselowy aparat fotograficzny z lampą błyskową, cyfrowym zoomem i funkcją ostrości. DEFY jest wyposażony w standard DLNA (Digital Living Network Alliance) pozwalający na przechowywanie i udostępnianie materiałów z kompatybilnymi urządzeniami domowymi, takimi jak: HDTV , konsole do gier oraz komputery.

 

>> Czytaj też:  Klawiatura odporna na zalanie

Wbudowany odtwarzacz muzyczny posiada zaawansowane funkcje zarządzania multimediami. Przypisuje teksty piosenek do utworów, umożliwia ich wyszukiwanie, kupowanie i pobierane bezpośrednio z telefonu. Użytkownicy mają dostęp do ponad 70 tys. aplikacji , widgetów, gier z Android Market oraz do usług Google, w tym Google Search, Google Maps i Gmail.

 

Motorola DEFY dostępna będzie w Europie w czwartym kwartale 2010 roku. Więcej informacji na temat telefonu na stronie: www.motorola.com/DEFY

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

Nowa Motorola odporna na kurz i wodę

 

Warto przeczytać też: