SpeedAlarm z mapą fotoradarów

SpeedAlarm udostępnia już możliwość zgłaszania zagrożeń na drodze oraz fotoradarów przez mapę, a nie jak wcześniej tylko mijając dany obiekt z włączoną aplikacją.

Dzięki mapie w SpeedAlarm, kierowca będzie mógł zgłosić zauważoną kontrolę radarową lub inne zagrożenie w dowolnym momencie - na przykład po dojechaniu do celu. Takie zastosowanie może zmniejszyć dokładność wskazanych punktów, ale też zwiększyć liczbę oznaczonych miejsc, a także bezpieczeństwo kierowcy, który nie musi rozpraszać się w trakcie jazdy w związku z dodawaniem obiektu.

 

>> Czytaj też:  Społecznościowa nawigacja 3D od Sygic

Ostrzeganie o zagrożeniach za pomocą mapy w SpeedAlarm Na mapie można również obejrzeć lokalizacje wszystkich aktualnie zgłoszonych przez innych kierowców zagrożeń w okolicy. Aplikacja działa więc w systemie społecznościowym. Ja ostrzegę ciebie, ty ostrzeżesz mnie.

 

Aktualizacja dotyczy aplikacji SpeedAlarm na platformy Android, Windows Mobile i Symbian . W przygotowaniu jest również nowa wersja aplikacji z mapą na iPhone.

 

Aby zainstalować nową wersję SpeedAlarm, należy zaakceptować opublikowaną aktualizację w samej aplikacji lub pobrać nową aplikację ze strony www.speedalarm.pl lub marketu.

 

>> Czytaj też:  AutoMapa zrezygnowała z nawigacji Lark

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

SpeedAlarm z mapą fotoradarów

 

Warto przeczytać też: