iPlus: Pół doby nieograniczonego transferu

Od poniedziałku 13 września br. użytkownicy mobilnego internetu iPlus mogą korzystać z nowej wersji iPlusopobieracza. Klienci iPlusa otrzymują Bezlik Gigabajtów - nieograniczony transfer danych dostępny w dwóch wariantach: od północy do południa oraz od północy do 9 rano.

Nowy iPlusopobieracz umożliwia nieograniczoną transmisję od godz. 24.00 do godz. 12.00. W ten sposób wszystkie dane wysłane i odebrane przez połowę doby nie są wliczane do podstawowego limitu iPlus , dzięki czemu można swobodnie surfować. Zachowana zostaje również dotychczasowa wersja iPlusopobieracza, która umożliwia nieograniczony transfer od północy do 9 rano.

 

>> Czytaj też:  iPlus podwyższa limit transferu danych

Bezlik Gigabajtów w iPlusopobieraczu Usługa jest dostępna dla wszystkich abonentów, którzy podpisali umowę w ramach oferty iPlus i pobierają lub wysyłają pliki o dużych rozmiarach. Dzięki tej usłudze ściągnięcie filmu z kina internetowego , gry kupionej przez internet lub nocna aktualizacja systemu operacyjnego nie będą stanowić problemu.

 

Usługę można włączyć i wyłączyć w dowolnym dniu okresu rozliczeniowego. Nieograniczony transfer jest dostępny w podanych godzinach pod warunkiem nieprzekroczenia podstawowego limitu danych w pozostałej części dnia.

 

>> Czytaj też:  Era zwiększa limit danych w blueconnect

Dotychczasowi użytkownicy iPlusopobieracza w wersji do godz. 9.00 rano mogą zamienić ją na wersję do godz. 12.00 poprzez wyłączenie obecnie używanej i włączenie nowej.

 

Więcej informacji o ofercie iPlus na stronie: www.iplus.pl

 

Więcej na ten temat w oryginalnym artykule:

 

iPlus: Pół doby nieograniczonego transferu

 

Warto przeczytać też: