Trzy nowe tablety w ofercie Orange

W ofercie Orange pojawią się trzy nowe tablety - Motorola Xoom, HTC Flyer oraz Dell Streak.

Na oficjalnym blogu TP rzecznik firmy, Wojciech Jabczyński, zapowiada, że wkrótce w ofercie operatora pojawi się także tablet Samsunga. Nie wiadomo dokładnie, o jaki model chodzi, można jednak przypuszczać że ma to być Galaxy Tab w wersji 10,1". Problem w tym, że obecnie nie wiadomo, czy tablety Samsunga pojawią się na europejskim rynku - Apple stara się bowiem zablokować dystrybucję 10-calowej wersji urządzenia w całej Unii Europejskiej .

Tablety Motorola Xoom, HTC Flyer oraz Dell Streak są już dostępne w sklepie internetowym Orange, lecz niestety nie podane jeszcze cen urządzeń.

Poszerzenie oferty tabletów w Orange świadczy o tym, że firma chce inwestować w ten segment urządzeń mobilnych. Ciekawe, z jakim odbiorem spotkają się kolejne tablety sprzedawane przez operatorów, gdyż z ostatnich badań rynku wynika, że Polacy nie chcą kupować tabletów . Zresztą, według danych IDG, dynamika wzrostu sprzedaży tabletów na całym świecie, po początkowym zachłyśnięciu, nie spełnia oczekiwań producentów. Globalnie, do klientów trafia coraz więcej tego typu urządzeń. Popularność rośnie jednak znacznie wolniej niż się początkowo spodziewano.

Przeczytaj także:

HTC Flyer - pierwsze wrażenia

Motorola Xoom - test

dane dostarcza:

embed
Więcej o: