HTC Amaze 4G to dobry sprzęt do fotografowania i filmowania

Firma T-Mobile zapowiedziała oficjalnie smartfon HTC Amaze 4G. Czego należy się po nim spodziewać?

Jednym z najważniejszych elementów telefonu jest jego aparat o rozdzielczości 8 Mpx z podwójną lampą błyskową LED i opcją nagrywania filmów full HD. Aparat może pochwalić się dodatkowo migawką bez opóźnień, podświetlaną od tyłu matrycą i różnymi zaawansowanymi funkcjami znanymi z aparatów cyfrowych, takimi jak SmartShot (pozwala przechwycić 5 zdjęć, na podstawie których tworzona jest najlepsza fotka), PerfectPics (ułatwia zarządzanie zdjęciami), SweepShot, ClearShot HDR czy BurstShot.

Na aparacie jednak naturalnie wyposażenie telefonu się nie kończy. W HTC Amaze 4G znajdziemy wyświetlacz qHD super LCD o przekątnej 4,3 cala, 1 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, baterię o pojemności 1730 mAh, przednią kamerę do wideorozmów (2 megapiksele), a całość będzie napędzana dwurdzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon S3 1,5 GHz oraz systemem Android 2.3.4 z nakładką HTC Sense.

HTC Amaze 4G będzie można kupić w USA od 12 października w cenie 260 dolarów bez jednego centa. Miejmy nadzieję, że smartfon jak najszybciej trafi do Europy.

[za: Slashgear ]

Więcej o: