Android 4.0 zaoferuje narzędzia do edycji obrazów?

Jest duża szansa na to, że Google będzie podążać śladami Apple w kwestii jednej z kluczowych funkcji Android 4.0 (Ice Cream Sandwich). Zestaw ikon jaki pojawił się na portalu Android Police jest prawdopodobnie czymś co przedstawia narzędzie do edycji obrazów w aplikacji Galeria, a co za tym idzie nową funkcjonalnością jaka może się tam pojawić.

Z ilustracji przedstawiającej ikony wynika, że poza podstawowymi funkcjami przycinania i poprawy pojawic się mogą dodatkowo funkcje kompensacji ekspozycji, wyostrzania, modyfikacji kolorów i filtrów artystycznych. Google ma nadzieję wzbudzić duże zainteresowanie "lodową kanapką", czego niejako potwierdzeniem ma być wrażenie jakie wywarły wczesne prezentacje nowego OS na firmach chcących go zaadaptować.

Nowy system wraz ze smartfonem Samsung Nexus pojawią się na październikowym spotkaniu Samsunga, o czym zresztą już pisaliśmy. Oprócz opisywanego narzędzia, w nowym systemie nie zabraknie zaczerpniętej z tabletów z Androidem 3 multizadaniowości oraz paska zadań z iPhone.

Który tablet wybrać? Sprawdź na Tablety.pl

Więcej o: