Chcesz porozmawiać? Nie zbliżaj innego telefonu do Galaxy Nexusa

Chcąc nadążyć za konkurencją producenci wypuszczają na rynek nie do końca przetestowane telefony. Jak inaczej wytłumaczyć poważne problemy z dźwiękiem w Galaxy Nexus?

Jak informuje The Verge , brytyjscy użytkownicy najnowszego telefonu Samsunga zgłaszali problemy z zanikającym podczas rozmowy głosem. Początkowo sądzono, że to problem oprogramowania, w Sieci pojawił się jednak film który wskazuje na problem sprzętowy.

Jak widać na poniższym wideo, kiedy zbliżymy do Nexusa, uruchomionego w trybie bootloadera, inny aparat (w tym wypadku ma on działać w trybie 2G), menu samo się przewija. Służą do tego przyciski głośności, stąd też podejrzenie, że dziwne zachowanie telefonu jest powiązane z zanikającym dźwiękiem.

Częściowym rozwiązaniem problemu jest zablokowanie telefonu w trybie 3G. Co dziwne, amerykańska wersja urządzenia do tej pory nie sprawia żadnych problemów.

Nie wiadomo jeszcze dokładnie, jaka jest faktyczna przyczyna problemów z Galaxy Nexus, ani czy - i kiedy - dostępna będzie łatka.

 
embed

Samsung Galaxy Nexus GT-i9250 czarny

  • Rodzaj telefonu: Dotykowy
  • Aparat cyfrowy: 5 Mpx
  • System operacyjny: Android 4.0 Ice Cream Sandwich
  • WiFi

1 opinia

Podstawowe informacje o Samsung Galaxy Nexus GT-i9250 czarny

Parametry techniczne

Funkcje

Komunikacja

Parametry fizyczne

Sprawdź cenę tego produktu >

dane dostarcza:

embed
Więcej o: