Użytkownicy pokazują Apple, jak poprawić pisanie na iPadzie

Można nawet prosić firmę o wprowadzenie zmian. Czy Apple posłucha jednak swoich fanów?

Choć miliony osób na całym świecie zwariowały na punkcie iPada, to trzeba przyznać, że pisanie (edycja dokumentów tekstowych) na tym urządzeniu nie należy do najwygodniejszych. Tak, wiemy o czym mówimy, gdyż sami często korzystamy z iPada na konferencjach. I choć Apple mówi, że żyjemy już w erze "Post-PC", to nie da się ukryć, że pisanie tekstu jest po prostu wygodniejsze na zwykłym laptopie.

Nie można się więc dziwić temu, że użytkownicy tabletu Apple, pokazują jakie zmiany można do niego wprowadzić, by korzystanie z urządzenia było wygodniejsze. Użytkownik serwisu YouTube - danielchasehooper - stworzył krótki plik wideo, w którym pokazuje trzy niewielkie zmiany mogące zwiększyć komfort korzystania z tabletu. Przy okazji zachęca użytkowników iPada, by zgłaszali się do Apple z poparciem dla jego pomysłów.

A jakie to konkretnie pomysły? Tego dowiemy się z materiału filmowego dołączonego do naszej wiadomości. Osoby, którym spodobają się pomysły zawarte w klipie, mogą napisać do Apple, korzystając z krótkiego "poradnika" zawartego w opisie pliku wideo.

W czerwcu tego roku, firma Apple powinna zaprezentować deweloperom zmiany, jakie wprowadzi w kolejnej aktualizacji systemu operacyjnego iOS. Jeśli chcemy, by korporacja usłyszała nasz głos, to powinniśmy się spieszyć z pisaniem maili wyrażających poparcie dla pomysłów takich ja te, które zaprezentowano w omówionym pliku wideo.

 

[ The Next Web ]

Więcej o: