Samsung przedstawia smartfon Galaxy Chat

Klasyczne klawiatury QWERTY wiecznie żywe.

Samsung przedstawił nowego smartfona dla mniej wymagających użytkowników. Galaxy Chat to urządzenie z 3-calowym wyświetlaczem QVGA, kamerką 2Mpix, 4GB wbudowanej pamięci i czytnikiem kart microSD. Do tego dochodzi łączność WiFi b/g/n, Bluetooth 3.0 i bateria 1200 mAh. Jak więc widać, pod względem specyfikacji, szaleństwa nie ma.

Wydawać by się mogło, że ekrany dotykowe całkowicie zdominowały rynek. W smartfonie Samsunga znajdziemy natomiast klasyczną klawiaturę QWERTY, która uzupełnia niewielki, dotykowy wyświetlacz. Firma informuje również, że do sprzedaży trafi wersja urządzenia z obsługa technologii LTE. Smartfon działa oczywiście pod kontrolą Androida 4.0.

Dokładny termin premiery Galaxy Chat nie został ujawniony. Wiadomo jedynie, że w pierwszej kolejności trafi do sprzedaży w Hiszpanii. Następnie zawędruje do pozostałych krajów Europy, Ameryki Łacińskiej oraz Azji. Cena urządzenia również nie została ujawniona. Samsung twierdzi jednak, że będzie konkurencyjna w stosunku do podobnych smartfonów.

[za: Slashgear ]

Samsung Galaxy ChatSamsung Galaxy Chat fot. slashgear.com

Samsung Galaxy Chat GT-B5330 czarny Sprawdź cenę tego produktu > dane dostarcza:

Więcej o: