Nowy iPhone zostanie zaprezentowany we wrześniu?

Zobaczyć mamy też iPada mini.

W sieci pojawiły się kolejne plotki na temat iPhone'a 5 i iPada mini. Tym razem - znów - dowiadujemy się kiedy urządzenia miałyby zostać pokazane światu i kiedy miałyby trafić na rynek. Źródło informacji ma jednak być wiarygodne.

Jest nim Rene Ritchi z serwisu iMore. Serwis ten już dwukrotnie podał datę premiery nowych urządzeń Apple zanim zrobił to ktokolwiek inny. Stało się tak w przypadku najnowszego iPada oraz iPhone'a 4S.

Cóż więc mówi Ritchi? Twierdzi on, że zarówno iPhone 5 jak i iPad mini zostaną oficjalnie pokazane światu już dwunastego września. 21 września miałyby natomiast trafić do sprzedaży - oczywiście na początku w USA. Warto przy okazji podkreślić, że kilka dni temu tę samą datę wskazały serwis PhoneArena i App4Phone. Ich zdaniem nowy smartfon Apple ujrzy światło dzienne 21 września bieżącego roku.

Czy rzeczywiście tak będzie? A może Ritchi się myli? Tego rzecz jasna nie wiemy. Wiemy natomiast, że posiadacze iPhone'ów na pewno nie mogą się doczekać premiery nowego modelu smartfona.

[za: Wired ]

Więcej o: