Wiemy, że na to czekaliście: iPhone 5 i Galaxy S III kontra blender oraz karabin wyborowy

W zestawieniu ekstremalnych testów nowego iPhone 5 i Galaxy SIII, które prezentowaliśmy wcześniej zabrakło tylko dwóch pozycji - pojedynku z mikserem oraz trafienia wielkokalibrowym pociskiem. Niniejszym, błąd ten naprawiamy.

Na pierwszy rzut zarezerwowaliśmy film RatedRR. Znany ze swego celnego oka i ciężkiego karabinu wyborowego marki Berret, Richard Ryan sprawdza jak nowy iPhone radzi sobie w zderzeniu z natowskim pociskiem 12,7mm.

Dbając o odpowiednią atmosferę dodajmy, że to najpotężniejszy kaliber, z jakiego strzelają snajperzy paktu północnoatlantyckiego. Powszechnie uznawany jest za zbyt duży aby marnować go na cele żywe. Podczas drugiej wojny światowej, na przykład, naboi M2 o kalibrze 12,7mm używano do zestrzeliwania samolotów. Oto jak nowy iPhone 5 radzi sobie z pociskiem przeciwpancernym:

 

Wstępnie połechtani destrukcją modnego telefonu za kilkaset dolarów, przygotujmy się na jeszcze mocniejsze wrażenia. Oto Samsung Galaxy SIII kontra iPhone 5 w konkursie pt. który wcześniej podda się nożom legendarnego blendera BlendTec:

 

dane dostarcza:

Więcej o: