Eye In Sky Weather - estetycznie podana pogoda

Aplikację do sprawdzania pogody każdy jakąś ma. Nawet jeśli większość ma domyślną, systemową. Zastanowiła mnie popularność Eye In Sky Weather.

Aplikacja pojawiła się w sekcji promowanych przez Google Play. Po uruchomieniu prezentuje nam zwyczajne okno z prezentacją aktualnego stanu pogody.

fot. Technologie.gazeta.pl

Uwagę zwraca fakt, że aplikacja jest tylko częściowo przetłumaczona - niektóre komunikaty pozostały w języki angielskim.

Poza bieżącą dostępna jest także prognoza krótkoterminowa na 48 godzin oraz długoterminowa na 15 dni:

fot. Technologie.gazeta.pl

Na pierwszy rzut oka można zauważyć, że aplikacja ma dość minimalistyczny wygląd - ale da się go zmienić wybierając jeden z aż 12 zestawów ikon:

fot. Technologie.gazeta.pl

Ponieważ jednak rzadko uruchamiamy całą aplikację, by sprawdzić pogodę, warto docenić fakt, że Eye in the Sky Weather ma aż 4 różne widżety na pulpit - dla każdego z nich można osobno dostosować kolory i ikonki. Na pewno ucieszy to wszystkich, którzy dbają o wygląd i spójność interfejsu.

fot. Technologie.gazeta.pl

W komentarzach w sklepie można znaleźć zarzut, że pożera baterię - na telefonie testowym (Samsung Galaxy S2) nie zauważyłem tego objawu, ale miejcie to na uwadze.

Jeśli czujecie potrzebę zmiany aplikacji pogodowej i lubicie dostosowywać wygląd swoich appek, to spodoba wam się Eye In Sky Weather

Program jest dostępny na telefony z Androidem - wersja darmowa z reklamami lub płatna (6,49 zł) bez nich . Działa także na tabletach.

Więcej o: