Najlepsze promocje na aplikacje mobilne - 15 stycznia

Przedstawiamy Wam zestawienie najciekawszych aktualnych promocji na aplikacje mobilne na systemy iOS i Android. A dzisiaj coś dla zwolenników prywatności i fanów gier zręcznościowych.

Infectonator - darmowe (promocja z 0,99$) - dostępne na Android w Google Play , a także na iOS w iTunes Prosta gra z elementami strategii. W przeciwieństwie do większości gier o zombie, naszym celem nie jest ich eksterminacja, lecz pokierowanie armii zombie w celu przejęcia Ziemi.

InfectonatorInfectonator Infectonator Infectonator

MySafeApp Pro - Hide Pictures - 5,96zł (promocja 50%) - dostępne na Android w Google Play Aplikacja pozwalająca na zaszyfrowanie dokumentów, zdjęć, materiałów wideo i całych folderów, a także przechowywanie haseł. Dostępna jest także darmowa wersja z reklamami - do pobrania w Google Play .

MySafeApp ProMySafeApp Pro MySafeApp Pro MySafeApp Pro

Ski Challenge 13 - 3,68zł (promocja 50%) - dostępne na Android w Google Play Gra sportowa, w której przyjdzie nam zmierzyć się z dyscypliną biegów narciarskich. Dostępna jest także njeco okrojona, lecz darmowa wersja gry - do pobrania w Google Play .

Ski Challenge 13Ski Challenge 13 Ski Challenge 13 Ski Challenge 13

Cinefy - Special FX Studio - darmowe (promocja z 0,99$) - dostępne na iOS w iTunes Aplikacja oferująca dodawania specjalnych efektów do materiałów wideo i zdjęć. Do wcześniej utworzonych materiałów możemy dodać efekty dźwiękowe, filtry obrazu, a także efekty specjalne ze znanych filmów.

Cinefy - Special FX StudioCinefy - Special FX Studio Cinefy - Special FX Studio Cinefy - Special FX Studio

Fractal Combat - darmowe (promocja z 0,99$) - dostępne na iOS w iTunes Fractal Combat to gra zręcznościowa, w której mamy możliwość zasiąść za sterem bojowych statków kosmicznych. Gra posiada efektowną grafikę 3D, a także wsparcie dla ekranów z rodziny Retina.

Fractal CombatFractal Combat Fractal Combat Fractal Combat

Promocje aktualne na dzień 15 stycznia 2013 roku.

Więcej o: