Najlepsze promocje na aplikacje mobilne - 28 stycznia

Przedstawiamy Wam zestawienie najciekawszych aktualnych promocji na aplikacje mobilne na systemy iOS i Windows Phone. A dzisiaj coś dla fanów animacji i szukania igły w stogu siana.

Dots - darmowe (promocja z 0,99?) - dostępne na Windows Phone w windowsphone.com Klasyczna gra polegająca na łączeniu sąsiadujących kropek, dzięki czemu tworzona jest ścianka kwadratu. W grze wygrywa osoba, która utworzy najwięcej kompletnych kwadratów.

DotsDots Dots Dots

ArcFrame - darmowe (promocja z 0,99$) - dostępne na iOS w iTunes Aplikacja do tworzenia kolaży ze zdjęć. Dostępne jest kilkadziesiąt wzorców ramek do których możemy wkleić wybrane przez nas obrazy.

ArcFrameArcFrame ArcFrame ArcFrame

Animator - darmowe (promocja z 0,99$) - dostępne na iOS w iTunes Mała aplikacja pozwalająca na rysowanie obrazków, a następnie tworzenia z nich kolejnych slajdów składających się na animacje.

AnimatorAnimator Animator Animator

Where's Waldo? In Hollywood - cena 0,99$ (promocja z 2,99$) - dostępne na iOS w iTunes Waldo, którego zawsze trzeba gdzieś odnaleźć, tym razem w prostej grze na smatfony. Gra, prócz standardowego trybu, w którym musimy odnaleźć ukrytego na planszy Waldo, oferuje także tryb wyzwania dla dwóch osób.

Where's Waldo?Where's Waldo? Where's Waldo? Where's Waldo?

Promocje aktualne na dzień 28 stycznia 2013 roku.

Więcej o: