Najlepsze promocje na aplikacje mobilne - 29 stycznia

Przedstawiamy Wam zestawienie najciekawszych aktualnych promocji na aplikacje mobilne na systemy iOS i Windows Phone. A dzisiaj coś dla fanów animacji i szukania igły w stogu siana.

Send It Pro - cena 4,35zł (promocja 50%) - dostępne na Androida w Google Play Aplikacja dzięki której wyślemy dowolny plik na dowolnego smartfona. Wybieramy plik, który chcemy przesłać, a także osobę z listy kontaktów telefonu, do kogo plik ma trafić. Plik wysyłany jest na serwer w chmurze, a adresat otrzymuje link, poprzez SMS, z którego może pobrać plik. Możliwe jest także standardowe przesyłanie plików poprzez np. Bluetooth, lub Google+.

Send It ProSend It Pro Send It Pro Send It Pro

MyEmotions - darmowe (promocja z 0,99$) - dostępne na iOS w iTunes Aplikacja, która pozwoli nam na określenie stanu naszych emocji poprzez zadanie nam serii pytań.

MyEmotionsMyEmotions MyEmotions MyEmotions

Jumbline 2 - cena 6,57zł (promocja -33%) - dostępne na Androida w Google Play Jumbline to prosta gra będąca połączeniem Scrabble i Tetrisa. Spośród dostępnych kafelków z literami układamy kilkuliterowe słowa tak by wpasować je do wyświetlonych szablonów.

Jumbline 2Jumbline 2 Jumbline 2 Jumbline 2

Stickman World Trip - cena 0,99$ (promocja -50%) - dostępne na iOS w iTunes Gra zręcznościowa opowiadająca o przygodzie "Stickmana", który musi uratować wybrankę swego serca. Na przeszkodzie stanie mu kilka kontynentów do przebycia, jak i mnóstwo przeciwników do uniknięcia.

Stickman World TripStickman World Trip Stickman World Trip Stickman World Trip

Promocje aktualne na dzień 29 stycznia 2013r.

Więcej o: