Samsung opublikował zajawkę Samsunga Galaxy S IV - premiera już w marcu

Za dwa tygodnie, 14 marca, odbędzie się najważniejsze wydarzenie roku jeśli chodzi o Androida.

Samsung opublikował na Twitterze grafikę. Stawia ona sprawę całkiem jasno:

Be Ready 4 The Next Galaxy

Kto ma być gotowy na nową galaktykę? Oczywiście wszyscy ci, którzy uwielbiają Androida, ale w szczególności gotowi powinni być nowojorczycy - to właśnie na słynnym, oblepionym reklamami Times Square odbędzie się premiera smartfona. Jej uczestnicy nie tylko obejrzą sprzęt z daleka, ale mają go także "doświadczyć". Oby nie oznaczało to, że kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy widzów będzie musiało walczyć o dostęp do kilku stoisk z urządzeniami.

Times Square (fot. aut. Terabass / CC BY-SA 3.0)Times Square (fot. aut. Terabass / CC BY-SA 3.0) Times Square (fot. aut. Terabass / CC BY-SA 3.0) Times Square (fot. aut. Terabass / CC BY-SA 3.0)

Nie znamy szczegółów nowego smartfona Samsunga, będzie musiało to być jednak potężne urządzenie, ponieważ konkurenci Koreańczyków pokazali naprawdę niezły sprzęt z Androidem ostatnio, jak choćby HTC One. Nie możemy także zapomnieć o konkurencji ze strony Apple'a (no i Nokii). Niebiescy będą musieli czymś zadziwić Nowy Jork i świat, żeby pokazać, iż nie bez powodu są jednym z liderów rynku smartfonów.

Swoją drogą, to kolejne duże wydarzenie technologiczne, które odbędzie się właśnie w Nowym Jorku - po Windows 8 (no, poprzednie wersje też miały swoje premiery w Wielkim Jabłku) i PlayStation 4. Interesujący trend zważywszy na to, że mogłoby się wydawać, iż to rynki azjatyckie będą zyskiwały na znaczeniu.

Samsung Galaxy S IV I9505 czarny 0 opinii Porównaj ceny tego produktu > dane dostarcza:

Więcej o: