Samsung Galaxy S4 Zoom już można zamawiać w Polsce

Galaxy S4 Zoom, czyli fotograficzny smartfon Samsunga, jest już dostępny w Polsce. Za radość korzystania z aparatu 16 Mpix i 10-krotnego zoomu trzeba będzie zapłacić niecałe 2 tysiące złotych.

Galaxy S4 Zoom jest na razie dostępny w przedsprzedaży w sklepach Komputronik, Euro RTV AGD i Vobis. Wszystkie te sklepy wyceniły urządzenie na 1899 zł. W zamian otrzymamy urządzenie z Androidem 4.2.2 i aparatem 16 Mpix oraz 10-krotnym zoomem. Do tego wyświetlacz 4,3" Super AMOLED i procesor taktowany zegarem 1,5 GHz. Zoom mierzy sobie 15,4 mm bez obiektywu. Tym samym staje się najgrubszym dostępnym obecnie na rynku smartfonem - Lumia 920, do której dotychczas należał ten tytuł ma "zaledwie" 10,7 mm grubości. Czy to dużo? Owszem. Miałam problem ze schowaniem Zooma do kieszeni . Galaxy S4 Zoom jest pełnoprawnym smartfonem, wyposażonym dodatkowo w bardzo dobry aparat fotograficzny.

dane dostarcza:

Sprzedaż ma ruszyć od 31 lipca. To jednak nie koniec fotograficznych smartfonów. Jeszcze w tym kwartale w Polsce ma być dostępna najnowsza Nokia Lumia 1020, która zawstydza Samsunga aparatem - jest bowiem wyposażona w 41Mpix optykę.

Co wybierzecie - znaną markę i sprawdzonego Androida, czy fenomenalny aparat i budzący kontrowersje Windows Phone 8?

Więcej o: