iPhone 5s - oto polskie ceny w sieci Plus. Straszliwe

Plus jako pierwszy zdecydował się pokazać polskie ceny nowego iPhone'a. Na razie to tylko iPhone 5s, o tańszej wersji iPhone 5c niczego na razie nie wiadomo.

W cenniku Plusa znaleźć możemy na razie tylko iPhone'a 5s w najtańszej wersji 16 GB. Ceny są i tak dość... wstrząsające. No ale do tego firma z jabłkiem zdążyła nasz już chyba przyzwyczaić...

Przy umowie na 24 miesiące w promocji o nazwie "Masz smartfon w Bez Limitu dla Firm" za telefon iPhone 5s 16GB będziemy musieli zapłacić od 1720,77 zł (umowa 'OMG Bez limitu dla Firm 90') do 3442,77 zł (umowa 'OMG Bez limitu dla Firm 180 z 10 GB'). Telefon bez umowy kosztować będzie... nie uwierzycie: 5599 zł. Wszystkie ceny z VAT.

Decydując się na umowę na 36 miesięcy zapłacimy od 1228,77 zł do 3196,77 zł .

Ceny - no cóż, dość wstrząsające. Trzeba jednak pamiętać, że Plus nie jest partnerem Apple w Polsce i telefony, które oferuje pochodzą nie bezpośrednio od producenta, a z odsprzedaży. Wyjaśniać to może ich kosmiczne ceny. Zastanawia zwłaszcza iPhone 5s bez umowy. 5599 zł to w przeliczeniu prawie 1800 dolarów. W sklepie w USA zapłacimy za niego 649 dolarów. Prawie trzy razy mniej...

Przedstawiciele innych sieci mówią, że ceny już znają, ale nie mogą ich jeszcze ujawnić. Plus pokazując je pierwszy na pewno zwrócił na siebie uwagę. Tylko czy udało się wywołać pozytywne wrażenie?

Pełny regulamin z cennikiem możesz przeczytać tu (plik PDF).

Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Więcej o: