Premiera Samsung Galaxy S5 już w lutym?

Samsung znowu się z nami droczy podrzucając nam oczywiste sugestie i unikając udzielenia jednoznacznej informacji. Wszystko jednak wskazuje na to, że premiera nowego Samsunga Galaxy S5 będzie miała miejsce jeszcze w tym miesiącu.

Wielu z nas czeka na nowy, topowy model smartfonu od Samsunga. Wrzucony przez firmę na Twittera skan zaproszenia sugeruje, że premiera Samsunga Galaxy S5 będzie miała miejsce już 24 lutego podczas targów Mobile World Congress w Barcelonie.

Swoim zwyczajem Samsung nie ogłasza jasno, że pokaże nam nowe Galaxy S5, ale hasło UNPACKED5 pozostawia niewiele wątpliwości co do intencji firmy. No chyba, że ta "piątka" jest odnośnikiem do przypisu, który omyłkowo został obcięty w drukarni.

Od nas Joanna Sosnowska i Piotr Stanisławski będą w Barcelonie na targach MWC. Zapraszam więc do śledzenia naszej relacji z tego wydarzenia.

Według ostatnich przecieków Samsung Galaxy S5 będzie wyposażony w ekran AMOLED o rozdzielczości 2560x1440 pikseli, a przekątna ma wynosić ok. 5,25". Z tyłu smartfona znajdziemy aparat o rozdzielczości 16 megapikseli. W zależności od wersji (z LTE lub bez) w S5 znajdziemy procesor Exynos 6 lub Snapdragon 805.

Na koniec oto specyfikacja Galaxy S5 w pigułce:

- Ekran Super AMOLED o rozdzielczości 2560x1440 pikseli i przekątnej ok. 5,25"

- Procesory Exynos 6 / Snapdragon 805

- Aparat o rozdzielczości 16 megapikseli

- Pamięć RAM 4GB

- Dwie wersje obudowy bądź plastikowa obudowa z metalową klapką

- Android 4.4 KitKat.

5 słowo pojawiło się w użyciu pod koniec XV wieku; pochodzi od holenderskiego słowa ontpakken

Więcej o: