Overmax Vertis Yard - bogaty pakiet [PIERWSZE WRAŻENIA]

Pierwsze wrażenia z używania smartfona Overmax Vertis Yard. Ma on w środku niemal to samo co francuski Archos 50c Oxygen, ale kosztuje tylko 2/3 ceny - czy ta polska alternatywa się opłaca?

We wrześniu miałem okazję testować ośmiordzeniowy, francuski telefon Archos 50c Oxygen . Ostatecznie nie byłem nim zachwycony, zwłaszcza, że kosztował on około 1200 zł.

Tym razem sprawdzamy Overmax Vertis Yard , który ma nie tylko równie przydługą nazwę, ale też z grubsza takie same (lub miejscami nawet lepsze) podzespoły. Do tego oferuje nam drugą baterię wraz z etui w zestawie i to za jedyne 800 zł.

Są też oczywiście pewne minusy, jak na przykład antyczny Android*, więc ostatecznie czy warto ocenię podczas testów. Tymczasem zachęcam do zobaczenia moich pierwszych wrażeń, bo zestaw, jaki otrzymałem w pudełku jest naprawdę bardzo atrakcyjny.

Jeśli chcecie wygrać Overmax Vertis Yard możecie wziąć udział w naszym konkursie - klikajcie TUTAJ

* aktualizację do 4.4.2 można ściągnąć ze strony Overmax znajdującą się  POD TYM ADRESEM . Dziwne, że nie można sprawdzić jej dostępności i zainstalować z poziomu telefonu...

OVERMAX VERTIS YARD 1 opinia Porównaj ceny tego produktu > dane dostarcza:

Więcej o: