Parasolofon? Istnieje! Stworzył go azjatycki gigant

Koreański gigant KT Corporation zaprezentował gadżet, który pokochają wszyscy właściciele smartfonów z dużym ekranem. Już tej jesieni przekonacie się, że jury konkursu Red Dot Design nie pomyliło się przyznając Phonebrelli nagrodę.

Phonebrella to ciekawy gadżet zaprezentowany przez koreańskiego giganta rynku telekomunikacyjnego - KT Corporation. Phobrealla to nic innego jak parasol, innowacją jest specjalnie zaprojektowana rączka, która umożliwia wygodne korzystanie ze smartfonu podczas deszczu.

Dzieło koreańskiej firmy, dostępne w wielu kolorach, jest oczywiście tylko gadżetem. Jednak rozwiązuje dwa całkiem realne problemy: chroni przed deszczem zarówno nas jak i smartfon, pozwala też z niego wygodnie korzystać. Phonebrella umożliwia swobodne poruszanie się, uwalnia drugą rękę.

Twórcy Phonebrelli zostali laureatami konkursu dla projektantów przemysłowych Red Dot Design (pisaliśmy już o innych laureatach ). W uzasadnieniu jury konkursu uznało Phonebrellę za produkt innowacyjny. Azjaci mają na tym polu wybitne osiągnięcia.

Nie udało nam się potwierdzić kiedy Phonebrella trafi do sprzedaży. Czy takich gadżetów chcemy?

Więcej o: