Wyciekły zdjęcia Lumii 650. To jeden z najpiękniejszych smartfonów z WP

W internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia oraz specyfikacja techniczna smartfona Microsoft Lumia 650. O ile pod względem wydajności telefon gigantem nie będzie, o tyle jego design zdecydowanie przypadł nam do gustu.

Z najnowszych doniesień wynika, że Lumia 650 zadebiutuje na rynku już w pierwszym kwartale 2016 roku. Informację opublikował serwis Windows Central, powołując się na źródła w Microsofcie.

Lumia 650Lumia 650 Źródło: Windows Central Źródło: Windows Central

Nas zachwycił ascetyczny i minimalistyczny design urządzenia, który zaprezentowano na pierwszych zdjęciach. Metalowa obudowa typu "unibody" nadaje urządzeniu ekskluzywny charakter, choć jak donosi Windows Central, Lumia 650 ma być smartfonem z średniej półki.

W sieci pojawiły się również przewidywania dotyczące specyfikacji urządzenia. Lumia 650 ma zostać wyposażona w 5-calowy ekran 720p, procesor Snapdragon 212, 1 GB pamięci RAM,dwa aparaty (tylny - 8 mpx; przedni - 5 mpx) oraz 8 GB pamięci flash. Specyfikacja nie robi więc szczególnego wrażenia, ale dla smartfona z średniej półki wydaje się być wystarczająca.

Lumia 650Lumia 650 Źródło: Windows Central Źródło: Windows Central

Microsoft raczej nie zaprezentuje nowej Lumii na targach CES 2016 w Las Vegas. Zdecydowanie bardziej prawdopodobnym terminem premiery jest końcówka lutego, kiedy to w Barcelonie rozpocznie się Mobile World Congress.

Źródło: Windows Central

Więcej o: